Časopis Štěstíčko

Rubriky

Štítky

Archiv

Duben 2018
Po Út St Čt So Ne
« Zář    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Knižní perly

DVD Tajemství - The Secret

DVD Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret

Jak si správně přát

Jak si správně přát

Respektovat a být respektován

Respektovat a být respektován

2012 Zlatá brána otevřena

2012 Zlatá brána otevřena

kniha Radikální odpuštění

Radikální odpuštění

Čtyři dohody

Čtyři dohody

Vyhledávání

Site menu:

Nejnovější příspěvky

Odkazy Štěstíčko

Ostatní

Základní informace

Film Voda – jak můžeme tvořit svojí realitu – ruský dokument české titulky

Díky tipu kamaráda se s vámi chceme podělit o zajímavý dokument o vodě, látce z níž jsme všichni stvořeni. Yadier Molina Womens Jersey Svým vědomím, ať si to uvědomujeme či ne, Doug Baldwin Seattle Seahawks Jersey vytváříme a ovlivňujeme vše … New Balance męskie život , nike vývoj na Zemi. Co převládá v našich životech? Přítomnost nebo účelovost? Jsou to misky vah a s nimi se mění osud lidstva i planety.

 • NIKE Air VAPORMAX
 • Jsme v tom všichni společně. Jak jste na tom vy ? Úžasný film o vodě, Canotta Caratteristiche která je dokonalým nosičem dat a jejíž vlastnosti člověk může pozitivně nebo negativně ovlivňovat svým myšlením, adidas gazelle donna chováním a jednáním. V dokumentu se objevují seriozní vědecké pokusy, Air Foamposite One které mají poukázat na výjimečné vlastnosti vody a přimět tak lidi znovu pochopit a znovu objevit smysl Vody. Nike Pas Cher Film byl vyroben ve společnosti: © 2006 „Masterskaya Production“ Moskva, Nike Air zoom Pegasus 32 damskie Rusko.

  Komentáře

  Comment od K.Mrzílek
  Time 29. 11. 2012 at 16.13

  Vše co známe z vody a jiných hmot je jejich fyzikální složení z ,olekul, atomů, částic v atomech a jádro. I obrovský prostor mezi nimi, propojený tou co neznáme gravitací.
  Prozřetelnost, absolutno, to cosi co zde utváří popsané a vše do nekonečna kolem nás pochopit nelze, ono je nakloněno nám, protože dovolí aby naší myslí, přáním, vírou bylo ovládáno, když si to v dobrém přejeme. Je tak vidět, že jsme součástí toho všeho a ono součástí nás všech. Vysoce kumulovaná hmota, chvění, energie v podobě lidského organizmu vykazuje tak neskutečnou odpovědnost složité hmoty zvané člověk. Vroucnost, pokora, láska, poctivost morálka a další nechť osvětou přispívají k lepšímu světu lidí a všeho kolem.

  Napište komentář