Časopis Štěstíčko

Rubriky

Štítky

Archivy

Říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
« Čvc    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Knižní perly

DVD Tajemství - The Secret

DVD Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret

Jak si správně přát

Jak si správně přát

Respektovat a být respektován

Respektovat a být respektován

2012 Zlatá brána otevřena

2012 Zlatá brána otevřena

kniha Radikální odpuštění

Radikální odpuštění

Čtyři dohody

Čtyři dohody

Vyhledávání

Site menu:

Nejnovější příspěvky

Odkazy Štěstíčko

Ostatní

Základní informace

(Ne)náhodná setkání v našem životě

Neustále se setkáváme s dalšími lidmy, scházíme se a poznáváme se. Už se vám stalo, že vám vaše kamarádka ukázala své několikaměsíční dítě, a vy jste si uvědomili, že ho v duchu poznáváte, zdravíte ho a jste rádi, že jste ho konečně potkali? Že jste vnímali, že toto dítě je „stejný druh“ osobnosti a úrovně duše, jako jste vy? Nebo jste přišli na kurz a uvědomili jste si, že už konečně můžete být sami sebou, že můžete spontánně mluvit o svých jasnozřivých schopnostech, a uvolněně druhým říkat vaše vhledy a stanoviska? S těmito lidmi můžeme na okamžik zažít pocit domova, sdílení, bezpodmínečné lásky, aniž bychom si cokoliv řekli.

  • ULTRA BOOST 2017
  • Ano, v minulosti jsme nemuseli mít kolem sebe lidi, kteří vnímali spirituální bytosti, a nechtěli slyšet „naši pravdu“. Tím, že se potkávají „lidé stejného druhu“, se mohou vzájemně poznat, podpořit, dát volnost projevu, čímž nám pomohou znovu vstoupit do své síly.

  • Air Jordan Pas cher
  • Tato kvalita souvisí s indigovým aspektem a otevřením krční čakry. Znamená to začít důvěřovat tomu, co přichází, a vyjadřovat to. V minulosti jsme často potlačili svou sílu a nejednali jsme tak, jak jsme to cítili. C.J. Wilson Baseball Jersey Svou pravdu jsme žili pouze ve svém vnitřním světě. Spojení se svým indigovým aspektem nám umožní se znovu navrátit do žití své pravdy tady na Zemi. Znamená to naladit se na svou vnitřní pravdu, vyjadřovat ji a být pravdivý k sobě a ostatním. Pokud člověk v minulosti pocítil vztek, „vybil“ si ho na svých blízkých, nebo ho potlačil do sebe. Nerozuměl mu, nechtěl vnímat zprávy, které mu vztek nabízel, a nepřijímal za něj zodpovědnost. V současné době máme možnost přestat hodnotit, jestli námi prochází přijetí nebo vztek, a využít „pohon“, tedy emoce, které v té chvíli pociťujeme. nike air max 1 essential męskie Pokud jsem ve stavu přijetí, užívám si ho, otevírám své srdce a jsem vděčná za to, co vnímám. Pokud jsem ve stavu vzteku, vnímám „syrovost“ okamžiku. Stav vzteku mě učí, kde jsou mé hranice, jasně vidím, co chci říct, co chci druhému dát, co jsou „kecy“ a co je pravda.

  • NIKE FREE RN
  • Ve stavu vzteku si na nic nehraji, jsem velmi dobře ve spojení se sebou. Znám to i z druhé strany. Cítím se dobře ve spojení s lidmi na kurzech, kteří se otevírají, pociťují vděčnost a sdílíme spolu svou radost i bolest. nike shoes sale chennai Můj indigový aspekt „jásá“, pokud někdo pociťuje vztek, je s ním ve spojení, a podle toho jedná. V té chvíli mi říká své stanovisko, a tím mi pomáhá dostat se ke své pravdě, neříkat hlouposti, pomáhá mi dostat se do „reality“, tady a teď. Nabízím vám úhel pohledu přestat hodnotit, jestli pociťujete lásku nebo nenávist, a nechat se těmito pocity vést. Sdílení je cestou transformace potlačených pocitů a nefunkčních systémů do laskavosti a harmonie se vším kolem nás. Umožněte lidem cítit bolest, smutek, vztek. Vnímejte, co druhým „nechcete dovolit, aby cítili“, a chcete, aby se cítili „milováni a v bezpečí“. Poté můžeme říkat: „Řekni mi o své bolesti.“ Řekni mi o svém smutku.“ Řekni mi o svém strachu.“ Setkávání s lidmi „svého druhu“, kteří se otevřeně vyjadřují, mi pomáhá spojit se s ostatními. Tito lidé mi dávají velmi cenné informace. Pomáhají mi přijmout se taková, jaká jsem. Lidé, kteří vnímají spirituální dimenze, ze společnosti nikdo neoddělil. Uzavřeli jsme se před světem sami a bylo to tak v pořádku. Je načase se otevřít, „vyléčit se“ s lidmi, kteří v srdci cítí stejnou lásku, a přijmout se, že jsme normální. Air Jordan 5 Poté to bude jedno, jaký je člověk, se kterým se setkáváme. buy wow gold Mgr.

    Napište komentář