přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
Přihlášení/registraceOdebírat
program přednášekProgramy přednášek

Zobrazit:


jiri nohovec

Meditace
08.06.2020 - Monday * Meditace s Jirkou, Plzeň - Vnitřní dítě * Bc.Jiří Nohovec * 18:15 - 20:15 hod.

http://uveritelnaskutecnost.cz/sluzby/meditace/meditace-s-jirkou/
   Vnitřní dítě - návrat do dětství a připomínka časů bezstarostných her a nekonečné fantazie nemusí být vždy jen projevem infantility. Může být krásným a milým projevem svobody našeho ducha. Mnozí z nás dobrovolně a někdy pod tíhou starostí zapomínají, jak je úžasné být dítětem, jehož vnitřní svět nemá žádná omezení. Přijďte s námi znovu najít pohled na svět plný radosti a fantazie. celý článek...

Meditace je možno provádět vsedě i vleže. Pro větší pohodlí je dobré mít volný oděv a teplou přikrývku, popř. podložku pro ležení na zemi. Před meditací není vhodné požívat žádné látky s vlivem na smyslové vnímání.
Cena na místě 130,- Kč

image

Večerní seminář
09.06.2020 - Tuesday * Samoléčivý potenciál těla a práce s energií podle staroegyptských mysterijních chrámových škol * Mgr. Miloš Matula * 18:00 - 21:00 hod.

Miloš Matula
   Jste připraveni transformovat váš život? Najít vnitřní štěstí a probudit svůj potenciál? Chcete se dozvědět, zažít a vyzkoušet techniky staroegyptských chrámových mysterijních škol?

♥ Naše mysl není jen mozkem, je celým naším tělem ♥ celý článek...

Cena v předprodeji je 350 Kč. Předprodej končí: 06.06.2020
Cena na místě 350 Kč

karel-spilko

Večerní seminář
20.06.2020 - Saturday * VNITŘNÍ ŠTĚSTÍ - Odhalte svou Skutečnou Podstatu a žijte s ní v souladu * Karel Spilko * 14:00 - 18:00 hod.

http://www.MATRIX-NEO.cz
   Pocit štěstí a lásky, který všichni hledáme, najdeme jen ve svém nitru. Jen jsme zapomněli, že je na dosah a čeká, až jej objevíme. Jakmile s vnitřním světem – naší Podstatou navážete důvěrný vztah, přirozeně se změní pohled na vnější realitu, myšlenky a emoce. Budete silní v životních situacích a sebevědomí při řešení problémů. Uvědomíte si, že jste mnohem více než za co se považujete, a budete plně důvěřovat svému vnitřnímu vedení. celý článek...

Cena na místě 600 Kč

SEPTEMBER

mudr-hana-sirotkova

Přednáška
01.09.2020 - Tuesday * Deprese jako současný obraz dnešní společnosti z pohledu anthroposofické medicíny * MUDr. Hana Sirotková * 18:00 - 20:00 hod.

http://www.sirotkova.cz/
   Antroposofická medicína je integrativní diagnostický a léčebný koncept, spojující akademickou medicínu, založenou na přírodních vědách, s antroposofií Rudolfa Steinera. Jak pracuje antroposofická medicína. Co nám nemoci napovídají. Aktivní přístup ke zdraví celý článek...

Cena v předprodeji je 190 Kč. Předprodej končí: 25.08.2020
Cena na místě 290 Kč

Zajímavé

zajímavá nabídla
s