přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
Dagmarpolivkova

5. čakra = komunikace - seminář s automatickou kresbou

Dagmar Polívková

Večerní seminář
16.07.2013 - Tuesday 18:00 - 20:00

Ukázka kresby

   Schopnost vyjádřit se a komunikovat s druhými lidmi, aby nám rozuměli, je pro každého velice důležitá. Pokud se nám to nedaří, stáváme se nemluvnými a osamělými nebo naopak přehráváme a jsou z nás otravní mluvkové, kteří ve skutečnosti druhé jen obtěžují prázdnými řečmi.

Jsme zodpovědní za vše, co děláme, jak se chováme a co vyzařujeme vůči druhým. A tak je potřeba uvolnit to, co nám komplikuje naše vyjadřovací a naslouchací schopnosti, abychom rozuměli  sobě i druhým a mohli zlepšit svůj život.


Na workshopu se naučíte pomocí své kresby přenést informace na papír, vnímat impuls, který vede tužku, spojit se svým podvědomím, pročistit své energie, uvolnit bloky a číst z kresby, co je nám pomocí symbolů sdělováno.

Sebou si přineste tužky, pastelky nebo pastely, dostatek papíru, podložku na malování a touhu otevřít své srdce.

Další informace na http://www.barvysrdce.cz

Cena na místě 200 Kč

Večerní seminář
22.11.2019 - Friday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Meditace
25.11.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 3.čakra - citové vazby, sebeprosazení * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
26.11.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
27.11.2019 - Wednesday Genové klíče - 64 archetypů lidské duše * Ing. Ladislav Hulec 18:15 - 20:15

Koncert
29.11.2019 - Friday Akustický koncert * ONDŘEJ SMEYKAL 20:00 - 22:00

DECEMBER

Meditace
02.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 4.čakra - Centrum lásky a vztahů * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
04.12.2019 - Wednesday Vánoční povídání s Alenkou pastelkou a křest nového 5. CD meditací * 15:00 - 17:00

Přednáška
06.12.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 18:30 - 20:30

Přednáška
07.12.2019 - Saturday Nemusíme trpět * Jaroslava Zralíková - Šmardová 9:30 - 12:00

Meditace
09.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 5.čakra, Čištění a vyvážení komunikačního centra * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
16.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - téma 6.čakra, Otevírání a posilování intuice a paměti * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
23.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 7.čakra, Poznej své možnosti, čerpání energie * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15