přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
ananda-mandala

Ananda Mandala - meditace pro náročné

Josef Kořenek

Meditace
22.05.2015 - Friday 18:00 - 20:00

http://www.diksa.cz

   Zveme vás na meditační setkání pro náročné. Vytvořit skvělou a účinnou meditaci na čakrový systém, je oříšek i pro znalé odborníky. Josef Kořenek vytvořil hned tři velmi speciální nahrávky na CD, kde si posluchač může vybrat sám dle své duchovní vyspělosti.

Koná se přímo v sále restaurace Masala ghar u nás ve dvoře.


Cena v předprodeji je 150 Kč. Předprodej končí: 20.05.2015
Cena na místě 200 Kč

Přednáška
17.07.2019 - Wednesday O Vodě jakožto živém nosiči informací k zachovaní Života na Zemi * Václav Vodalev 18:15 - 20:15

Přednáška
17.07.2019 - Wednesday KLUB: ŽIJEME S RADOSTÍ * Miroslav Seko 16:30 - 18:00

Meditace
22.07.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Vnitřní mír * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
24.07.2019 - Wednesday KLUB: ŽIJEME S RADOSTÍ * Miroslav Seko 18:00 - 19:30

Přednáška
31.07.2019 - Wednesday KLUB: ŽIJEME S RADOSTÍ * Miroslav Seko 18:00 - 19:30

AUGUST

Meditace
05.08.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Fontána lásky * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
06.08.2019 - Tuesday Projekt Vanus jak společně řešit ekologické výzvy součastnosti * Jakub Schön 18:00 - 22:00

Meditace
19.08.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Setkání se světelným průvodcem * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
20.08.2019 - Tuesday Odkaz dávné Indie dnešku * Kéšava Dás 18:00 - 20:00

OCTOBER

Konstelace
05.10.2019 - Saturday Rodinné konstelace * Antonín Konvička 10:5 - 18:00