přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
eHanaDvorska4752

Andělský večer

Hana Dvorská

Kurz
11.06.2013 - Tuesday Celodenní akce

Leták k celému víkendu ve Wordu

   Anděly můžeme požádat o cokoliv významného i o vyplnění běžného přání jako např. prosbu o zaparkování. Anděle však musíme požádat. Respektují naši svobodnou vůli, nemohou pomáhat, pokud nechceme anebo o andělské pomoci nevíme. Žádost je nutná. Pokud se naučíme pracovat s anděly, pocítíme, že život nám najednou plyne hladce. Záležitosti, které nám šly těžko, se řeší snadno a hladce. Cesta, kterou jsme nevnímali, se po žádosti andělům, najednou otevřela a dovádí se k harmonii a štěstí. Andělé rádi pomáhají s harmonizací vztahů. Milují, když vidí, že lidé cítí mezi sebou lásku a harmonii.

Cena na místě

Večerní seminář
22.11.2019 - Friday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Meditace
25.11.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 3.čakra - citové vazby, sebeprosazení * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
26.11.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
27.11.2019 - Wednesday Genové klíče - 64 archetypů lidské duše * Ing. Ladislav Hulec 18:15 - 20:15

Koncert
29.11.2019 - Friday Akustický koncert * ONDŘEJ SMEYKAL 20:00 - 22:00

DECEMBER

Meditace
02.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 4.čakra - Centrum lásky a vztahů * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
04.12.2019 - Wednesday Vánoční povídání s Alenkou pastelkou a křest nového 5. CD meditací * 15:00 - 17:00

Přednáška
06.12.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 18:30 - 20:30

Přednáška
07.12.2019 - Saturday Nemusíme trpět * Jaroslava Zralíková - Šmardová 9:30 - 12:00

Meditace
09.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 5.čakra, Čištění a vyvážení komunikačního centra * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
16.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - téma 6.čakra, Otevírání a posilování intuice a paměti * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
23.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 7.čakra, Poznej své možnosti, čerpání energie * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15