přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
astro-skupina-plzen

Kurz prognostické astrologie

JUDr. Jiří Kubík

Přednáška
14.11.2013 - Thursday 17:00 - 20:00

www.ceskaastrologie.cz

   Jak předpovídat a předvídat pomocí astrologie? V kurzu bude věnována pozornost tranzitům , sekundárním direkcím , výkladu solárního horoskopu, symbolickým direkcím stupeň/rok a direkcím primárním. V rámci kurzu se budu snažit předat veškeré své dosavadní zkušenosti s těmito technikami, způsobu jejich kombinace a doplňování. KURZ navazuje na první ročník kurzu zaměřený na výklad základního horoskopu. Více informací v odkazu.

CENA za semestr: 1950 Kč,- při platbě za 2 semestry 3600,- Kč.

Setkávali bychom se zhruba 1x za 14 dnů na 3h, celkově by se jednalo o 18 setkání.

Cena na místě V textu

Večerní seminář
22.11.2019 - Friday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Meditace
25.11.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 3.čakra - citové vazby, sebeprosazení * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
26.11.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
27.11.2019 - Wednesday Genové klíče - 64 archetypů lidské duše * Ing. Ladislav Hulec 18:15 - 20:15

Koncert
29.11.2019 - Friday Akustický koncert * ONDŘEJ SMEYKAL 20:00 - 22:00

DECEMBER

Meditace
02.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 4.čakra - Centrum lásky a vztahů * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
04.12.2019 - Wednesday Vánoční povídání s Alenkou pastelkou a křest nového 5. CD meditací * 15:00 - 17:00

Přednáška
06.12.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 18:30 - 20:30

Přednáška
07.12.2019 - Saturday Nemusíme trpět * Jaroslava Zralíková - Šmardová 9:30 - 12:00

Meditace
09.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 5.čakra, Čištění a vyvážení komunikačního centra * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
16.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - téma 6.čakra, Otevírání a posilování intuice a paměti * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
23.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 7.čakra, Poznej své možnosti, čerpání energie * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15