přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
Dagmarpolivkova

Automatická a intuitivní kresba a její využití v běžném životě

Dagmar Polívková

Večerní seminář
16.10.2012 - Tuesday 18:15 - 20:15

Ukázka kresby

   Naše vnitřní energie, náš vnitřní muž a žena, spolu potřebují být v harmonii. Pomocí kresby budeme čistit a léčit své vnitřní energetické nastavení, abychom byli skutečnou ženou nebo mužem.

Automatická kresba je darem pro každého člověka. Otevírá možnost sebeléčení, zharmonizování svých vztahů, prostředí, odstranit bolest, smutek. Kresba uvolňuje a čistí nitro i Duši člověka od strachu, emocí, hlubokých zranění či těžkých myšlenek. Nepotřebujeme vytvořit dokonalé umělecké dílo, ale intuitivně přenést problém na papír v reálné podobě a s nadhledem pak najít cestu k řešení. Kresba sděluje člověku informace pomocí symboliky vytvořené formou energetické kresby, tvarem barvou, umožňuje získávat informace z našeho podvědomí, symbolickou intuitivní odpověď pro daný problém. Pomocí kresby můžeme vyřešit svoje vnitřní traumata, hluboká zranění Duše, problematické situace a dosáhnout uvolnění na všech úrovních našeho bytí.

Každý, kdo se touto metodou zaobírá, má svůj osobitý styl, jinou formu energetické kresby. Člověk zobrazuje to, co je zrcadlem jeho vnitřního já, jeho poznání, způsobu myšlení, nasměrování na životní cestě. Skrze automatickou kresbu je možné naučit se pomáhat sobě a druhým lidem, léčit sebe a druhé. Tím, že dokážeme vidět sebe v různých úrovních, rovinách a hlubinách našeho bytí, dokážeme pochopit složitost lidského bytí a lidských povah.

Harmonizační či intuitivní energetické obrázky a mandaly působí na emocionální i fyzické úrovni. Člověk vnímá energii, která z obrázků vyzařuje a která spouští léčebný proces na psychosomatické úrovni problému.

Automatickou kresbu je možno používat nejen jako terapii, ale i jako diagnostickou metodu. Diagnostická kresba zachycuje zdravotní stav na tělesné, psychické i energetické rovině. Zachycují se informace o dřívějších nebo právě probíhajících změnách, které se již projevují na tělesné úrovni a promítají do informačního pole člověka. Již při diagnostice automatickou kresbou může samovolně dojít k uvolňování blokád a pročišťování organismu.

Čím méně je kresba ovlivňována rozumem, tím je spolehlivější. Čím více se vzdalujeme běžnému vědomí, tím kvalitnější je kresba nejen po stránce umělecké, ale též informační.

Během přednášky, spíše workshopu, se naučíte používat automatickou kresbu jako první pomoc v běžném životě. Naučíte se naladit na hladinu Alfa a vykreslit své emoce, pocity a strachy. Naučíte se přijmout tuto terapii jako přirozenou metodu relaxace a uvolnění. Stejně jako si uvaříte šálek horkého čaje, když vám je zima, tak si vezmete papír a tužku nebo pastelky, když vám bude smutno anebo naopak tak hezky, že tento pocit budete potřebovat s někým sdílet.

Na workshop si sebou přineste tužku, pastelky nebo pastely, dostatek papíru, podložku a otevřené srdce.

Jmenuji se Dagmar Polívková, žiji a pracuji v Plzni. Při své terapeutické práci používám terapie EVA&EVH, RFL, automatickou kresbu, kyvadlo a pracuji s energiemi. Pomohu Vám vyčistit Vaše vztahy, příčiny nemocí, energetické i psychické bloky, karmu, nejen v tomto životě, ale i v generacích Vašich předků či v minulých inkarnacích. Kromě diagnostiky zdravotního nebo energetického stavu člověka, kreslím a maluji auru, léčivé a energetické obrázky a obrazy, protože malování a kreslení je mým přirozeným projevem již od dětství. Práci na duchovní rovině člověka kombinuji s masážemi, protože je důležité nezapomínat na svoji tělesnou schránku udržovat v dobrém stavu.

Cena na místě 200 Kč

Meditace
21.10.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Sebepřijetí, smíření * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
22.10.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
25.10.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 10:00 - 12:00

Přednáška
29.10.2019 - Tuesday Anthroposofická medicína * MUDr. Hana Sirotková 18:00 - 20:00

NOVEMBER

Přednáška
01.11.2019 - Friday Třetím okem šamana aneb život k žití * Michal Šaman 18:15 - 20:15

Meditace
04.11.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Odblokování starých traumat * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Večerní seminář
05.11.2019 - Tuesday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Přednáška
08.11.2019 - Friday Setkáni * Alenka Pastelka 18:00 - 21:00

Večerní seminář
22.11.2019 - Friday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Koncert
29.11.2019 - Friday Akustický koncert * ONDŘEJ SMEYKAL 20:00 - 22:00