přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
astro-skupina-plzen

Partnerská astrologie

Dr. Jarmila Gričová

Přednáška
26.01.2016 - Tuesday 17:00 - 18:30

www.ceskaastrologie.cz

   jak se pozná, že se k sobě partneři hodí? čím to je, že jeden člověk má na každém prstě deset kvalitních uchazečů, zatímco druhý nemůže na toho pravého narazit? jak se na vztahu a jeho vývoji podílí hvězdy a co ho ovlivňuje kromě nich? Jak poznám, zda po mě nejde zlatokopka – a mnoho jiného o vztazích, lásce a o tom, jak ke vztahu nejen dojít, ale taky v něm co nejdéle k plné spokojenosti své i partnerově vydržet.

www.astrolozkajaga.com

Setkávání plzeňských astrologů probíhá jednou měsíčně. Informace o dalších setkáních budou na www.ceskaastrologie.cz viz odkaz výše nebo zde na Štěstíčku. Na stránce naleznete též záznamy některých předchozích přednášek.

Cena na místě 50 Kč

Přednáška
17.07.2019 - Wednesday O Vodě jakožto živém nosiči informací k zachovaní Života na Zemi * Václav Vodalev 18:15 - 20:15

Přednáška
17.07.2019 - Wednesday KLUB: ŽIJEME S RADOSTÍ * Miroslav Seko 16:30 - 18:00

Meditace
22.07.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Vnitřní mír * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
24.07.2019 - Wednesday KLUB: ŽIJEME S RADOSTÍ * Miroslav Seko 18:00 - 19:30

Přednáška
31.07.2019 - Wednesday KLUB: ŽIJEME S RADOSTÍ * Miroslav Seko 18:00 - 19:30

AUGUST

Meditace
05.08.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Fontána lásky * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
06.08.2019 - Tuesday Projekt Vanus jak společně řešit ekologické výzvy součastnosti * Jakub Schön 18:00 - 22:00

Meditace
19.08.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Setkání se světelným průvodcem * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
20.08.2019 - Tuesday Odkaz dávné Indie dnešku * Kéšava Dás 18:00 - 20:00

OCTOBER

Konstelace
05.10.2019 - Saturday Rodinné konstelace * Antonín Konvička 10:5 - 18:00