přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner

Čistota člověka

Tamara Holická

Kurz
08.04.2012 - Sunday 11:00 - 17:00

   Nalézt poklady v čistotě člověka. Uvědomit si ji jako praktickou potřebu – vždy jsem čistý a vždy jsem jasný. O očištění, o obměně „kabátu života“ – o oživení. O člověku co dosedl do sebe.

Čistota člověka“

Krása nesmírná živého pole to se vědomí usmívá.

Šamanskými metodami – písní, zpěvem, s průvodcem bubnem, zkušenostmi, léčbou a poznáním.

Osvobodit se.

Zemí a bubnem.

 

Na 2 březích stojím – na 2. Břehu stojím, živý a mrtvý, živý a mrtvý.

Přes mrtvý k živému dorazím, střípky Duše, hlas mé Duše.

 

Ke stmelení Pozývám vřele

Tamara Holická

Seminář se uskuteční 8. 4. - neděle od 11:00 Knihkupectví Štěstíčko

Vstupné: 900 Kč

Cena na místě 900 Kč

Meditace
21.10.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Sebepřijetí, smíření * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
22.10.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
25.10.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 10:00 - 12:00

Přednáška
29.10.2019 - Tuesday Anthroposofická medicína * MUDr. Hana Sirotková 18:00 - 20:00

NOVEMBER

Přednáška
01.11.2019 - Friday Třetím okem šamana aneb život k žití * Michal Šaman 18:15 - 20:15

Meditace
04.11.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Odblokování starých traumat * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Večerní seminář
05.11.2019 - Tuesday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Přednáška
08.11.2019 - Friday Setkáni * Alenka Pastelka 18:00 - 21:00

Večerní seminář
22.11.2019 - Friday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Koncert
29.11.2019 - Friday Akustický koncert * ONDŘEJ SMEYKAL 20:00 - 22:00