přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
telove-svice-smidova

Energetické tělové svíce

Hana Šmídová

Přednáška
02.04.2014 - Wednesday 18:00 - 20:00

   Poznejte jak můžete využít léčivého potenciálu tělových svící. Tělové svíce jsou duté trubičky z plátna a včelího vosku. Přikládají se na určené body či místa na těle. Svíce vytahují a účinně odvádějí z těla různé škodliviny – viry, bakterie, bolesti, migrény, projevy nachlazení – rýmu, kašel, dále otoky, cysty, váčky na dásni, negativní emoce.

Podporuji detoxikaci a dobře napomáhají k odstraňování zánětu. Zároveň rozpouštějí energetické blokády - umožňují tak lepší proudění energie a spouštějí regenerační a samoléčebné procesy organismu. Archandělské tělové svíce jsou speciálním způsobem energetizované. Každá svíce souvisí s určitým podvědomým programem a fyzickým tématem. Dají se proto velmi dobře využít pro určení souvislostí potíží. Jsou mnohdy účinnější než klasické tělové svíce. Součástí přednášky je i praktická ukázka použití. Každý účastník obdrží vzorek svíce zdarma.

Koná se v sále restaurace Guru Village (dříve Vídeňka) ve dvoře.


Cena na místě Dobrovolné

Večerní seminář
22.11.2019 - Friday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Meditace
25.11.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 3.čakra - citové vazby, sebeprosazení * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
26.11.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
27.11.2019 - Wednesday Genové klíče - 64 archetypů lidské duše * Ing. Ladislav Hulec 18:15 - 20:15

Koncert
29.11.2019 - Friday Akustický koncert * ONDŘEJ SMEYKAL 20:00 - 22:00

DECEMBER

Meditace
02.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 4.čakra - Centrum lásky a vztahů * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
04.12.2019 - Wednesday Vánoční povídání s Alenkou pastelkou a křest nového 5. CD meditací * 15:00 - 17:00

Přednáška
06.12.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 18:30 - 20:30

Přednáška
07.12.2019 - Saturday Nemusíme trpět * Jaroslava Zralíková - Šmardová 9:30 - 12:00

Meditace
09.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 5.čakra, Čištění a vyvážení komunikačního centra * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
16.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - téma 6.čakra, Otevírání a posilování intuice a paměti * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
23.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 7.čakra, Poznej své možnosti, čerpání energie * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15