přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
astro-skupina-plzen

Horoskop města Plzně - astrologická skupina

Jan Kotiš a Luděk Švojgr

Přednáška
30.09.2014 - Tuesday 16:30 - 19:00

Plzeňská astrologická skupina

   Horoskop Plzně a pokus o jeho zpřesnění: je možné zjistit skutečný okamžik založení Plzně? Jakou povahu mají energie vymezené horoskopem Plzně? Jak korespondují s dějinnými zkušenostmi a událostmi? Jaký mají duchovní smysl? Jak se můžeme v rámci těchto sil orientovat a žít s nimi v souladu? Kde jsou v nich potenciální rizika? Tyto a další jiné otázky ukáže přednáška, na které budeme společně hledat odpovědi.

Setkávání plzeňských astrologů probíhá jednou měsíčně. Informace o dalších setkáních budou na www.ceskaastrologie.cz viz odkaz výše nebo zde na Štěstíčku.

POZOR!!!Setkání výjimečně před sv. Bartolomějem - výstup na věž už od 16.30 h. POZOR!!!


Cena na místě 50 Kč

Meditace
21.10.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Sebepřijetí, smíření * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
22.10.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
25.10.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 10:00 - 12:00

Přednáška
29.10.2019 - Tuesday Anthroposofická medicína * MUDr. Hana Sirotková 18:00 - 20:00

NOVEMBER

Přednáška
01.11.2019 - Friday Třetím okem šamana aneb život k žití * Michal Šaman 18:15 - 20:15

Meditace
04.11.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Odblokování starých traumat * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Večerní seminář
05.11.2019 - Tuesday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Přednáška
08.11.2019 - Friday Setkáni * Alenka Pastelka 18:00 - 21:00

Večerní seminář
22.11.2019 - Friday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Koncert
29.11.2019 - Friday Akustický koncert * ONDŘEJ SMEYKAL 20:00 - 22:00