přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner

Jak se stát lečitelem a diagnostikem ve svém životě

Miroslav Neubauer

Přednáška
12.09.2013 - Thursday 17:00 - 19:00

   Uzdrav svůj život - co všechno je spojené s námi a co nás ovlivňuje, práce s energiemi, vědomím a podvědomým, životní cykly atd..

Přednášku vedu je tak, aby si lidé odnesli co nejvíce poznatků a mohli je zařadit a praktikovat ve svém životě. Sám se věnuji už několik let práci s různými energiemi a systémy (Reiki, andělé,archandělé,nanebevzetí mistři,jednorožci, atd.....). Miroslav Neubauer je z Českých Budějovic.

Cena na místě 80/60 Kč

Večerní seminář
22.11.2019 - Friday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Meditace
25.11.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 3.čakra - citové vazby, sebeprosazení * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
26.11.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
27.11.2019 - Wednesday Genové klíče - 64 archetypů lidské duše * Ing. Ladislav Hulec 18:15 - 20:15

Koncert
29.11.2019 - Friday Akustický koncert * ONDŘEJ SMEYKAL 20:00 - 22:00

DECEMBER

Meditace
02.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 4.čakra - Centrum lásky a vztahů * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
04.12.2019 - Wednesday Vánoční povídání s Alenkou pastelkou a křest nového 5. CD meditací * 15:00 - 17:00

Přednáška
06.12.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 18:30 - 20:30

Přednáška
07.12.2019 - Saturday Nemusíme trpět * Jaroslava Zralíková - Šmardová 9:30 - 12:00

Meditace
09.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 5.čakra, Čištění a vyvážení komunikačního centra * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
16.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - téma 6.čakra, Otevírání a posilování intuice a paměti * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
23.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 7.čakra, Poznej své možnosti, čerpání energie * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15