přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
zijemesradosti

KLUB: ŽIJEME S RADOSTÍ

Miroslav Seko

Přednáška
24.07.2019 - Wednesday 18:00 - 19:30

https://www.zijemeSradosti.cz

   Spojujeme láskyplná srdce. Téma pro dnešní den: ZÁKLADNÍ KAMENY aneb na čem začít stavět?
Smyslem klubu je podporovat tvorbu každého jednotlivého člena/členky, aby dělal/a to, co ho/ji baví a žil/a šťastný život.

Cena na místě 100 Kč

Meditace
27.01.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Prameny hojnosti * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
28.01.2020 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

FEBRUARY

Meditace
03.02.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Odstranění starých vzorců bolesti * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
04.02.2020 - Tuesday Zdraví a nemoci našich dětí z pohledu anthroposofické medicíny * MUDr. Hana Sirotková 18:00 - 20:00

Přednáška
07.02.2020 - Friday ArtNeuroTerapie * Halina Cvrková, Ph.D. 18:00 - 20:00

Meditace
10.02.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Svoboda * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
12.02.2020 - Wednesday Živá etika * Dušana Plicová 18:15 - 20:15

Večerní seminář
14.02.2020 - Friday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Meditace
17.02.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Ovládnutí vzteku * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
18.02.2020 - Tuesday Emoce, věda a Bachovy esence * František Jílek 18:15 - 20:15

Přednáška
19.02.2020 - Wednesday Co je to Emoční rovnice? * Lenka Kastlová 17:00 - 20:00

Přednáška
21.02.2020 - Friday Důstojné umírání a náš vztah k mrtvým * Karel Funk 18:00 - 20:00

Meditace
24.02.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Vhled do minulé přítomnosti * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
25.02.2020 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
26.02.2020 - Wednesday Opravdu věříte, že lékaři znají příčiny všech nemocí? + Nezveřejněné informace o potravinách, vodě a superbakteriích * Milan Fink 18:00 - 22:00

MARCH

Přednáška
13.03.2020 - Friday Východní duchovní nauky z pohledu antroposofie * Mgr. Tomáš Boněk 18:00 - 20:00

Přednáška
24.03.2020 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
25.03.2020 - Wednesday O nadváze a hubnutí + Proč vznikají civilizační choroby * Milan Fink 18:00 - 22:00

APRIL

Přednáška
07.04.2020 - Tuesday Deprese jako současný obraz dnešní společnosti z pohledu anthroposofické medicíny * MUDr. Hana Sirotková 18:00 - 20:00

Přednáška
08.04.2020 - Wednesday Duchovní příčiny nemocí + Za tajemstvím nemocí * Milan Fink 18:00 - 22:00