přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
astro-skupina-plzen

Lunární revoluce - astrologická skupina

Richard Pealling

Přednáška
29.04.2014 - Tuesday 17:00 - 18:30

www.ceskaastrologie.cz

   Richarda Peallinga znám od roku 2002 a pro mojí práci s lunárními a solárními horoskopy byly naprosto zásadní informace právě od Richarda. (Jiří Kubík)

Setkávání plzeňských astrologů probíhá jednou měsíčně. Informace o dalších setkáních budou na www.ceskaastrologie.cz viz odkaz výše nebo zde na Štěstíčku. Na stránce naleznete též záznamy některých předchozích přednášek.

Cena na místě 50 Kč

Meditace
18.11.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 2.čakra - Emoce, základ mezilidských vztahů * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Večerní seminář
22.11.2019 - Friday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Meditace
25.11.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 3.čakra - citové vazby, sebeprosazení * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
27.11.2019 - Wednesday Genové klíče - 64 archetypů lidské duše * Ing. Ladislav Hulec 18:15 - 20:15

Koncert
29.11.2019 - Friday Akustický koncert * ONDŘEJ SMEYKAL 20:00 - 22:00

DECEMBER

Meditace
02.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 4.čakra - Centrum lásky a vztahů * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
04.12.2019 - Wednesday Vánoční povídání s Alenkou pastelkou a křest nového 5. CD meditací * 15:00 - 17:00

Přednáška
06.12.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 18:30 - 20:30

Meditace
09.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 5.čakra, Čištění a vyvážení komunikačního centra * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
16.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - téma 6.čakra, Otevírání a posilování intuice a paměti * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
23.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 7.čakra, Poznej své možnosti, čerpání energie * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15