přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
zmena

ZRUŠENO - Léčivá síla transu

Vojtěch Lust

Přednáška
07.05.2013 - Tuesday 18:00 - 20:00

Stránky Vojtěcha Lusta

   Trans je takový stav vědomí, kdy jsme schopni odpoutat se od svého každodenního já a pohroužit se sami do sebe. Stav, který přináší naprosté uvolnění. Tělo je zcela relaxováno a může začít fungovat přirozeně. Odchází napětí a s ním spojené neduhy či nemoci.

Umožňuje nám poznat sami sebe a to, po čem skutečně toužíme. To, co skutečně potřebujeme.

Přináší možnost promluvit ke své pravé podstatě, pochopit ji a nastavit své vnímání a prožívání tak, aby bylo prožívání života zdravější a šťastnější.

Na přednášce se dozvíte:

 

Lektor

Vojtěch Lust - lektor s více než 15 lety zkušeností nejen z vedení kurzů, ale především z vlastní poradenské praxe. Doporučujeme prohlédnout si reference.

 

Vstupné: k zakoupení ve Štěstíčku. 250 Kč na místě konání nebo 200 Kč při koupi předem ve Štěstíčku.

Přednáška zrušena.


Cena na místě 250 Kč

Večerní seminář
22.11.2019 - Friday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Meditace
25.11.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 3.čakra - citové vazby, sebeprosazení * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
26.11.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
27.11.2019 - Wednesday Genové klíče - 64 archetypů lidské duše * Ing. Ladislav Hulec 18:15 - 20:15

Koncert
29.11.2019 - Friday Akustický koncert * ONDŘEJ SMEYKAL 20:00 - 22:00

DECEMBER

Meditace
02.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 4.čakra - Centrum lásky a vztahů * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
04.12.2019 - Wednesday Vánoční povídání s Alenkou pastelkou a křest nového 5. CD meditací * 15:00 - 17:00

Přednáška
06.12.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 18:30 - 20:30

Přednáška
07.12.2019 - Saturday Nemusíme trpět * Jaroslava Zralíková - Šmardová 9:30 - 12:00

Meditace
09.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 5.čakra, Čištění a vyvážení komunikačního centra * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
16.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - téma 6.čakra, Otevírání a posilování intuice a paměti * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
23.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 7.čakra, Poznej své možnosti, čerpání energie * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15