přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
korenek-josef

Meditace

Josef Kořenek

Meditace
25.09.2019 - Wednesday 18:00 - 20:00

http://www.diksa.cz

   Zveme vás na meditační setkání s Josefem Kořenkem. Téma bude upřesněno.

Cena na místě 150 Kč

Meditace
14.10.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Odpuštění * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
18.10.2019 - Friday Závislosti * Petr B. Heřman 16:00 - 18:00

Kurz
19.10.2019 - Saturday Čarokrásky lásky * H.L. Koubíková 10:00 - 15:00

Meditace
21.10.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Sebepřijetí, smíření * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
22.10.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
25.10.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 10:00 - 12:00

Přednáška
29.10.2019 - Tuesday Anthroposofická medicína * MUDr. Hana Sirotková 18:00 - 20:00

NOVEMBER

Meditace
04.11.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Odblokování starých traumat * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Koncert
29.11.2019 - Friday Akustický koncert * ONDŘEJ SMEYKAL 20:00 - 22:00