přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
jiri-nohovec-shamballa

Meditace s Jirkou, Plzeň - Ovládnutí vzteku

Bc. Jiří Nohovec

Meditace
17.02.2020 - Monday 18:15 - 20:15

http://uveritelnaskutecnost.cz/sluzby/meditace/meditace-s-jirkou/

   Vztek je silná emoce, jejímž zpracováním uvádíme do rovnováhy vztah mezi sebou a okolním světem. V rozumné míře je dobrým pomocníkem při změnách v životě. Pojmenování vzteku je prvním krokem, pak by mělo následovat zklidnění a uvědomění si, proč v nás vznikl pocit ohrožení. Co nám brání v dosažení toho, co chceme. Teprve pak můžeme jednat. Neubližovat.

Každá meditace je zaměřena na určité téma a předchází jí krátká přednáška a beseda související s tímto tématem. Při meditacích vstupujeme do svých niterných hladin, objevujeme i tvoříme skryté světy, ve kterých lze nalézt odpověď na jakoukoli otázku i rozpoznání důležitých signálů pro náš život „tady a teď“. Pomocí jednoduchých technik se učíme spolupracovat se svým nitrem i se svým okolím formou, která je příjemná a přijatelná pro všechny. Po meditaci si můžeme (není podmínkou) zážitky v krátkosti rozebrat. Témata se týkají vlastního sebepoznání, sebepřijetí, uvědomění si vnitřní síly i schopností, svého místa v životě, rozvoje osobnosti a také zdraví. Budeme odhalovat a posilovat svá energetická centra (čakry)v souvislosti s jejich vlivem na naše prožívání i psychickou a fyzickou kondici. Výhodou skupinových meditací je jejich vyšší účinnost i prožitek. Meditace jsou podpořeny energií Shamballa. Meditace vede Jiří Nohovec, terapeut s několikaletou praxí a zkušenostmi v této oblasti. Meditace je možno provádět vsedě i vleže. Pro větší pohodlí je dobré mít volný oděv a teplou přikrývku, popř. podložku pro ležení na zemi. Před meditací není vhodné požívat žádné látky s vlivem na smyslové vnímání.

Meditace je možno provádět vsedě i vleže. Pro větší pohodlí je dobré mít volný oděv a teplou přikrývku, popř. podložku pro ležení na zemi. Před meditací není vhodné požívat žádné látky s vlivem na smyslové vnímání.
Cena na místě 130,- Kč