přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
voglovaiva

Nemoci z nenávisti - uřknutí, očarování, kletba

PhDr. Iva Voglová

Přednáška
30.04.2012 - Monday 18:15 - 20:15

   Na svátek čarodějnic jsme pro vás připravili tématickou přednášku :-). Jak funguje kletba, očarování a uřknutí? Přednášející vám vysvětlí jednotlivé pojmy. Jak se projevují tyto jevy a nakolik nás dokážou ovlivňovat. Jak působí na vztahy, zdraví a úspěch v životě. Jak funguje prokletí přímé a rodové. Napojování se přímé a šikmé. Seznámí vás se základní diagnostikou a možnou preventivní obranou nebo následnou terapií těchto jevů, včetně programu na stabilizování.

PhDr. Iva Voglová, etoped a vztahový psycholog, Praha

Vzhledem k tomu, že přednášející sousedé vyplavili byt a krásnému počasí, přednášku jsme přesunuli na 12.6., kdy byla plánována další přednáška I. Voglové. Děkujeme za pochopení.


Cena na místě

Přednáška
17.07.2019 - Wednesday O Vodě jakožto živém nosiči informací k zachovaní Života na Zemi * Václav Vodalev 18:15 - 20:15

Přednáška
17.07.2019 - Wednesday KLUB: ŽIJEME S RADOSTÍ * Miroslav Seko 16:30 - 18:00

Meditace
22.07.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Vnitřní mír * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
24.07.2019 - Wednesday KLUB: ŽIJEME S RADOSTÍ * Miroslav Seko 18:00 - 19:30

Přednáška
31.07.2019 - Wednesday KLUB: ŽIJEME S RADOSTÍ * Miroslav Seko 18:00 - 19:30

AUGUST

Meditace
05.08.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Fontána lásky * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
06.08.2019 - Tuesday Projekt Vanus jak společně řešit ekologické výzvy součastnosti * Jakub Schön 18:00 - 22:00

Meditace
19.08.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Setkání se světelným průvodcem * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
20.08.2019 - Tuesday Odkaz dávné Indie dnešku * Kéšava Dás 18:00 - 20:00

OCTOBER

Konstelace
05.10.2019 - Saturday Rodinné konstelace * Antonín Konvička 10:5 - 18:00