přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
smardova-jaroslava

Nemusíme trpět

Jaroslava Zralíková - Šmardová

Přednáška
07.12.2019 - Saturday 9:30 - 12:00

   Co dělat, abych nevytvářel/a bolestné stavy. Jak sloučit pochopení pro sebe samu s každodenním životem. Jak si být vědom/a toho, co mně uspokojuje. Jak zůstat v harmonii s tím, kdo opravdu jsem.

Po přednášce je možnost krátké konzultace, případně se můžete objednat na individuální konzultaci na tel. čísle 775 245 663.

Přednášející paní Jaroslava Zralíková - Šmardová se dlouhodobě věnuje individuálnímu poradenství
v oblasti sebepoznání a rozvoje.

Laskavost spojená s pevností, starosvětská opravdovost s bdělou veselostí. To je způsob, jakým paní Jaroslava provází člověka na cestě k sobě samému.“
PhDr. D. Steinhäuselová, psycholožka a psychoterapeutka)

Díky daru vnímání jemnohmotných energií harmonicky kombinuje různé typy terapií - drahé kameny, aromaterapii, bylinnou a homeopatickou léčbu, intuitivní masáže s prvky psychoterapeutického vedení.

Dlouhodobě pracuje s automatickou kresbou, terapie doporučuje dle vibrace jména, tělesného i psychického stavu.

Má bohaté zkušenosti s diagnostikou a léčbou dětí. Jako matka čtyř dětí využívá své schopnosti každodenně ve své rodině.

Vede kurzy sebepoznání pro ženy (Praha, Mladá Boleslav a Havířov), tvořivá setkání pro zájemce o osobní rozvoj (Ostrava, Dolní Bousov, Mladá Boleslav), přednáší v Čechách i na Slovensku.


 

Cena na místě 400 Kč

Meditace
16.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - téma 6.čakra, Otevírání a posilování intuice a paměti * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
23.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 7.čakra, Poznej své možnosti, čerpání energie * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15