přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner

O zdraví a parazitech

Marcela Kalabzová

Přednáška
20.09.2012 - Thursday 18:00 - 20:00

http://zdravi-alternativnimedicina.webnode.cz/centrum-nabizi2/

   Máte zdravotní potíže a nemůžete se jich zbavit? Možná, máte v těle parazity.

Co způsobují paraziti v lidském těle?

Moje osobní zkušenost s parazity.

Jak se zbavit parazitární zátěže?

Pokud Vás trápí nespavost, astma, alergie, vitiligo, lupénka, Crohnova nemoc, malárie, únava, ekzém, neplodnost, úzkost, deprese, revmatická artritida, nervové choroby, cysty, myomy, porucha štítné žlázy a další, udělejte si čas a přijďte na přednášku.

Přednášet bude detoxikační poradce: Marcela Kalabzová

Telefon: 773 486 600 Email: M.Kalabzova@seznam.cz

Cena na místě 50 Kč

Meditace
21.10.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Sebepřijetí, smíření * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
22.10.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
25.10.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 10:00 - 12:00

Přednáška
29.10.2019 - Tuesday Anthroposofická medicína * MUDr. Hana Sirotková 18:00 - 20:00

NOVEMBER

Přednáška
01.11.2019 - Friday Třetím okem šamana aneb život k žití * Michal Šaman 18:15 - 20:15

Meditace
04.11.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Odblokování starých traumat * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Večerní seminář
05.11.2019 - Tuesday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Přednáška
08.11.2019 - Friday Setkáni * Alenka Pastelka 18:00 - 21:00

Večerní seminář
22.11.2019 - Friday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Koncert
29.11.2019 - Friday Akustický koncert * ONDŘEJ SMEYKAL 20:00 - 22:00