přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
dagmar-polivkova

Otec a Já - workshop práce s automatickou kresbou

Dagmar Polívková

Večerní seminář
09.10.2013 - Wednesday 18:00 - 20:00

Ukázka kresby

   Nejdůležitějšími lidmi v našem životě jsou pro každého z nás naši rodiče. Matka, která nás provází od prvního okamžiku, kdy jsme otevřeli oči na tomto světě. A otec, jako přirozená mužská autorita a ochránce rodiny. Otec by měl svým dětem a jejich matce vytvořit svou mužskou energií bezpečný prostor. Jenže, kdo z nás vyrůstal v ideální rodině s dokonalými rodiči. Vlastně ani naši rodiče a ani jejich, tak se málokdo mohl naučit, jaký je to být otec nebo matka. Už ale nemusíme předávat chybné vzorce dalším generacím, můžeme to zastavit.

Tím, že si srovnáme svá traumata a bolesti, odpustíme sobě a otci a jeho otci, uvolníme zablokovanou energii, uzdravíme svoje zranění, umožníme svým dětem žít bez zbytečných starých zátěží.

Pomocí obrázků srovnáme svoje vnitřní nastavení, vyčistíme vše disharmonické, a doladíme a vyrovnáme energii, a uvolníme bloky, které jsou mezi námi a otcem.

Na workshopu se naučíte pomocí své kresby přenést informace na papír, vnímat impuls, který vede tužku, spojit se svým podvědomím, pročistit energie, uvolnit bloky a číst z kresby, co je nám pomocí symbolů sdělováno.

Potřebujete jen pastelky nebo pastely, dostatek papíru, podložku a otevřené srdce.

Cena na místě 200 Kč

Přednáška
19.09.2019 - Thursday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Meditace
23.09.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - téma Vědomá cesta života * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Večerní seminář
24.09.2019 - Tuesday Zákony rezonance a intuitivní malování * Marcela Hrabačková 18:15 - 20:45

Meditace
25.09.2019 - Wednesday Meditace * Josef Kořenek 18:00 - 20:00

Přednáška
26.09.2019 - Thursday Emoce, věda a Bachovy esence * František Jílek 18:15 - 20:15

Přednáška
27.09.2019 - Friday Jak si přivolat hojnoust a správně si přát + výstava mandal * Alenka Fialka 18:00 - 20:00

Meditace
30.09.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Sebedůvěra * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

OCTOBER

Přednáška
03.10.2019 - Thursday DMSO - přírodní cesta k regeneraci a imunitě * Mgr. Helena Cmurová 18:15 - 20:15

Přednáška
04.10.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 18:30 - 20:30

Konstelace
05.10.2019 - Saturday Rodinné konstelace * Antonín Konvička 10:00 - 18:00

Přednáška
08.10.2019 - Tuesday Přednáška * Michal Šaman 18:15 - 20:15

Meditace
12.10.2019 - Saturday Meditace * Josef Kořenek 9:00 - 13:00

Přednáška
18.10.2019 - Friday Závislosti * Petr B. Heřman 18:00 - 20:00

Přednáška
22.10.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
25.10.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 10:00 - 12:00

Přednáška
29.10.2019 - Tuesday Anthroposofická medicína * MUDr. Hana Sirotková 18:00 - 20:00