přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
hana-jagrova

Oživující pouť čakrami - 1. čakra

Hana Jágrová

Přednáška
06.04.2016 - Wednesday 18:00 - 20:00

   Na tomto setkání zaměříme pozornost na 1. čakru – kořenovou, která zajišťuje spojení s Matkou Zemí, základní výživu a péči, kmenové povědomí, životní sílu, přijetí hmoty a je důležitá pro pocit "jsem tady na Zemi správně a zasloužím si hojnost". Uvolníme a oživíme její sílu a krásu. Setkání můžeme hravě podpořit tím, že si na sebe vezmeme červenou barvu oblečení a přineseme předmět, který nám 1. čakru symbolizuje (není podmínkou účasti).

Naše přítomnost, skupina a kombinace různých technik poznávání nás povede oživující poutí čakrami.

 

K čemu nám tato pouť může být dobrá?

 

Cesta je to jednoduchá, vhodná pro každého a přínosná pro naši otevřenost, radost a růst v každodenním (tedy i duchovním) životě. Není podmínkou zúčastnit se všech setkání.

 

Provází: Hana Jágrová

Cena na místě 150 Kč

Přednáška
19.09.2019 - Thursday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Meditace
23.09.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - téma Vědomá cesta života * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Večerní seminář
24.09.2019 - Tuesday Zákony rezonance a intuitivní malování * Marcela Hrabačková 18:15 - 20:45

Meditace
25.09.2019 - Wednesday Meditace * Josef Kořenek 18:00 - 20:00

Přednáška
26.09.2019 - Thursday Emoce, věda a Bachovy esence * František Jílek 18:15 - 20:15

Přednáška
27.09.2019 - Friday Jak si přivolat hojnoust a správně si přát + výstava mandal * Alenka Fialka 18:00 - 20:00

Meditace
30.09.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Sebedůvěra * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

OCTOBER

Přednáška
03.10.2019 - Thursday DMSO - přírodní cesta k regeneraci a imunitě * Mgr. Helena Cmurová 18:15 - 20:15

Přednáška
04.10.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 18:30 - 20:30

Konstelace
05.10.2019 - Saturday Rodinné konstelace * Antonín Konvička 10:00 - 18:00

Přednáška
08.10.2019 - Tuesday Přednáška * Michal Šaman 18:15 - 20:15

Meditace
12.10.2019 - Saturday Meditace * Josef Kořenek 9:00 - 13:00

Přednáška
18.10.2019 - Friday Závislosti * Petr B. Heřman 18:00 - 20:00

Přednáška
22.10.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
25.10.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 10:00 - 12:00

Přednáška
29.10.2019 - Tuesday Anthroposofická medicína * MUDr. Hana Sirotková 18:00 - 20:00