přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
oshomeditace

Pondělní Osho meditace

Meditace
31.03.2014 - Monday 18:15 - 19:30

Osho meditace v Plzni

   Každý týden se vybere jedna z Osho meditací, nejlépe podle momentálního naladění účastníků. Koná se v knihkupectví cca 1 hodinu. Vezměte si podložku (poslední fáze meditace je v leže) a pohodlný oděv. Chcete-li se jich zúčastňit poprvé, dejte nám prosím vědět na 608702719. Podívejte se na naší stránku na Facebooku viz odkaz.

Osho Meditace jsou určeny pro lidi západní civilizace. Skládají se povětšinou ze 4 částí, kdy první 3 části jsou aktivní, využívá se pohyb, hlas nebo jiná technika k odvedení mysli od problémů, starostí a myšlenek, aby v poslední klidové fázi došlo k hlubší relaxaci.

Cena na místě 50 Kč

Přednáška
18.10.2019 - Friday Závislosti * Petr B. Heřman 16:00 - 18:00

Kurz
19.10.2019 - Saturday Čarokrásky lásky * H.L. Koubíková 10:00 - 15:00

Meditace
21.10.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Sebepřijetí, smíření * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
22.10.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
25.10.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 10:00 - 12:00

Přednáška
29.10.2019 - Tuesday Anthroposofická medicína * MUDr. Hana Sirotková 18:00 - 20:00

NOVEMBER

Meditace
04.11.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Odblokování starých traumat * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Večerní seminář
05.11.2019 - Tuesday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Přednáška
08.11.2019 - Friday Setkáni * Alenka Pastelka 18:00 - 21:00

Večerní seminář
22.11.2019 - Friday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Koncert
29.11.2019 - Friday Akustický koncert * ONDŘEJ SMEYKAL 20:00 - 22:00