přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
meditace-poznani-sebe

Poznávání sebe - povídání, meditace s Martinou a Evou

Eva Hrdinová a Martina Herschmannová

Přednáška
20.01.2015 - Tuesday 18:00 - 20:00

   Kdo jsem? Chceš znát odpověď na tuto otázku? Chceš poznat sám/a sebe, být sám/sama sebou, cítit se dobře? Pokud Tvá odpověď zní "ANO", přijď ve úterý od 18. hodin na naše společné setkání. Jsi srdečně vítán. Jsi srdečně vítán/a.

To jestli dokážeš milovat sám sebe, přijmout se s dobrými i špatnými vlastnostmi. To jestli dokážeš

odpouštět sobě i druhým to ovlivňuje, jak se cítíš. Svými myšlenkami si tvoříš svůj život takový, jaký je. Nikdo jiný, než Ty sám toto nemůže

změnit.

Pravidelné meditace každých 14 dní.

Změna termínu ze středy na úterý.


Cena na místě 100 Kč

Večerní seminář
22.11.2019 - Friday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Meditace
25.11.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 3.čakra - citové vazby, sebeprosazení * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
26.11.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
27.11.2019 - Wednesday Genové klíče - 64 archetypů lidské duše * Ing. Ladislav Hulec 18:15 - 20:15

Koncert
29.11.2019 - Friday Akustický koncert * ONDŘEJ SMEYKAL 20:00 - 22:00

DECEMBER

Meditace
02.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 4.čakra - Centrum lásky a vztahů * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
04.12.2019 - Wednesday Vánoční povídání s Alenkou pastelkou a křest nového 5. CD meditací * 15:00 - 17:00

Přednáška
06.12.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 18:30 - 20:30

Přednáška
07.12.2019 - Saturday Nemusíme trpět * Jaroslava Zralíková - Šmardová 9:30 - 12:00

Meditace
09.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 5.čakra, Čištění a vyvážení komunikačního centra * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
16.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - téma 6.čakra, Otevírání a posilování intuice a paměti * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
23.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 7.čakra, Poznej své možnosti, čerpání energie * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15