přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
ohabr_v

Partnerství v době změn

Ondřej Habr

Přednáška
06.11.2012 - Tuesday 18:00 - 20:00

www.astro-ondrej.cz

   Které partnery si přivádíme do života? O čem vypovídají naše vztahy? Jaké jsou nároky současné doby na vztahy? Co se ve vztazích projeví?

Na tyto a další otázky odpoví astrolog, který se partnerskými vztahy zabývá několik posledních let, Mgr. Ondřej Habr. Kdo bude chtít a předem zadá datum, hodinu, čtvrthodinu a místo svého narození, může se dozvědět i konkrétní odpovědi pro sebe. Ondřej Habr tel. 604 638 522 Skype: onhabr www.astro-ondrej.cz Ondrej.Habr@seznam.cz

Cena na místě 150/100 Kč

Přednáška
17.07.2019 - Wednesday O Vodě jakožto živém nosiči informací k zachovaní Života na Zemi * Václav Vodalev 18:15 - 20:15

Přednáška
17.07.2019 - Wednesday KLUB: ŽIJEME S RADOSTÍ * Miroslav Seko 16:30 - 18:00

Meditace
22.07.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Vnitřní mír * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
24.07.2019 - Wednesday KLUB: ŽIJEME S RADOSTÍ * Miroslav Seko 18:00 - 19:30

Přednáška
31.07.2019 - Wednesday KLUB: ŽIJEME S RADOSTÍ * Miroslav Seko 18:00 - 19:30

AUGUST

Meditace
05.08.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Fontána lásky * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
06.08.2019 - Tuesday Projekt Vanus jak společně řešit ekologické výzvy součastnosti * Jakub Schön 18:00 - 22:00

Meditace
19.08.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Setkání se světelným průvodcem * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
20.08.2019 - Tuesday Odkaz dávné Indie dnešku * Kéšava Dás 18:00 - 20:00

OCTOBER

Konstelace
05.10.2019 - Saturday Rodinné konstelace * Antonín Konvička 10:5 - 18:00