přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
mudr-penkavova

Příčiny nemoci na podkladě našich nevědomých hodnot ,zákonůPříčiny nemoci na podkladě našich nevědomých hodnot, zákonů

MUDr. Barbora Pěnkavová

Přednáška
21.05.2019 - Tuesday 18:00 - 20:00

   Jak snadno zastihnete své nevědomé hodnoty a zákony v příčinné souvislosti s Vašimi nemocemi, událostmi v životě? Jak často vymýšlíte, co by to mohlo být, ne že Vám sedí, toto s tím souvisí? Chcete vědět, jak na to?

Pocity. CESTA K PŘÍČINĚ NEMOCI. Nadhodnocení mysli. Jiný uhel pohledu na nemoci. Lži kolem nás o nemocech a příčinách, uzdravování. Praxe lékařky z Plzně.

Cena na místě 100 Kč

Meditace
27.05.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 3.čakra - citové vazby, sebeprosazení * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
28.05.2019 - Tuesday Emoce, věda a Bachovy esence * František Jílek 18:15 - 20:15

JUNE

Meditace
03.06.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 4.čakra - Centrum lásky a vztahů * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
10.06.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 5.čakra, Čištění a vyvážení komunikačního centra * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
17.06.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - téma 6.čakra, Otevírání a posilování intuice a paměti * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Večerní seminář
20.06.2019 - Thursday Energie a intuitivní malování * Marcela Hrabačková 18:15 - 20:45

Přednáška
21.06.2019 - Friday Poznejte svůj životní úkol * Dušana Plicová 18:15 - 20:15

Meditace
24.06.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 7.čakra, Poznej své možnosti, čerpání energie * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

AUGUST

Přednáška
20.08.2019 - Tuesday Odkaz dávné Indie dnešku * Kéšava Dás 18:00 - 20:00