přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
kartar-lada

Proč je důležitý partnerský vztah v našem životě

kartář Láďa

Přednáška
12.02.2016 - Friday 18:00 - 21:00

Více informací na Facebooku

   A pro Plzeň velké překvapení jako host se mnou přijede pro vás velice známá a výborná numeroložka MOLI MAX a ona je odbornice na karmu a vaše čísla (znáte z TV Relax a Rebel) : odhalí vám, jak datum narození předurčuje váš osud, jeho vliv na zdraví, úspěch, vztahy a karmu. Vysvětlí vám karmickou zátěž vaší duše z minulých životů a ukáže vám, jak významný bude rok 2016, rok ohnivé Opice. Máte se na co těšit !!!!!!!

Cena v předprodeji je 250 Kč. Předprodej končí: 09.02.2016
Cena na místě 300 Kč

Přednáška
19.09.2019 - Thursday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Meditace
23.09.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - téma Vědomá cesta života * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Večerní seminář
24.09.2019 - Tuesday Zákony rezonance a intuitivní malování * Marcela Hrabačková 18:15 - 20:45

Meditace
25.09.2019 - Wednesday Meditace * Josef Kořenek 18:00 - 20:00

Přednáška
26.09.2019 - Thursday Emoce, věda a Bachovy esence * František Jílek 18:15 - 20:15

Přednáška
27.09.2019 - Friday Jak si přivolat hojnoust a správně si přát + výstava mandal * Alenka Fialka 18:00 - 20:00

Meditace
30.09.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Sebedůvěra * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

OCTOBER

Přednáška
03.10.2019 - Thursday DMSO - přírodní cesta k regeneraci a imunitě * Mgr. Helena Cmurová 18:15 - 20:15

Přednáška
04.10.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 18:30 - 20:30

Konstelace
05.10.2019 - Saturday Rodinné konstelace * Antonín Konvička 10:00 - 18:00

Přednáška
08.10.2019 - Tuesday Přednáška * Michal Šaman 18:15 - 20:15

Meditace
12.10.2019 - Saturday Meditace * Josef Kořenek 9:00 - 13:00

Přednáška
18.10.2019 - Friday Závislosti * Petr B. Heřman 18:00 - 20:00

Přednáška
22.10.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
25.10.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 10:00 - 12:00

Přednáška
29.10.2019 - Tuesday Anthroposofická medicína * MUDr. Hana Sirotková 18:00 - 20:00