přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
karel-na-krasove

Rodinné konstelace

vede Karel Dolejš

Konstelace
22.02.2012 - Wednesday 18:00 - 21:00

www.navratksobe.cz

   KONSTELACE jsou prožitková metoda, která nám zprostředkuje setkání s PŘÍČINAMI našich problémů. Odhalí příčiny těžkých i lehkých onemocnění, různých závislostí, vztahových problémů včetně potíží při duševním i duchovním vývoji. Konstelace jsou účinný a bezpečný průvodce na cestě k sebepoznání. Konají se v sálu knihkupectví Štěstíčko.

Lektor: Karel Dolejš - Seznámil jsem se samostudiem s Hellingerovu konstelační metodou. Při konstelacích z ní vycházím, jako i z aktivní a pravidelné účasti na stovkách seminářů konstelací, ze své osmnáctileté terapeuticko-léčitelské praxe a schopnosti vnímat příčiny problému i zpětně v čase. Pokud možno, dávám přednost principielnímu řešení problémů před detailním rozebíráním problematiky rodu. Více na http://www.navratksobe.cz/inpage/ja-a-konstelace/ kontakt: 603 358 469

Můžete přijít i v průběhu semináře. / U lektora si můžete domluvit permanentku: 10 účastí za cenu 8
Cena na místě 150 Kč

Večerní seminář
22.11.2019 - Friday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Meditace
25.11.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 3.čakra - citové vazby, sebeprosazení * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
26.11.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
27.11.2019 - Wednesday Genové klíče - 64 archetypů lidské duše * Ing. Ladislav Hulec 18:15 - 20:15

Koncert
29.11.2019 - Friday Akustický koncert * ONDŘEJ SMEYKAL 20:00 - 22:00

DECEMBER

Meditace
02.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 4.čakra - Centrum lásky a vztahů * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
04.12.2019 - Wednesday Vánoční povídání s Alenkou pastelkou a křest nového 5. CD meditací * 15:00 - 17:00

Přednáška
06.12.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 18:30 - 20:30

Přednáška
07.12.2019 - Saturday Nemusíme trpět * Jaroslava Zralíková - Šmardová 9:30 - 12:00

Meditace
09.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 5.čakra, Čištění a vyvážení komunikačního centra * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
16.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - téma 6.čakra, Otevírání a posilování intuice a paměti * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
23.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 7.čakra, Poznej své možnosti, čerpání energie * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15