přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
diochi-diolift

Setkání s "ochutnávkou" přípravků DIOCHI

Stanislava Topinková

Přednáška
10.09.2014 - Wednesday 18:00 - 20:00

   Pozornost zaměříme na: Jak souvisí vnější a vnitřní krása. Ochutnávat budeme novinku: Diolift hydrogel - 100% přírodní bioinformační hydrogel s "botox efektem".

Na setkání s Vámi se těší Stanislava Topinková - masérka, terapeutka, vedoucí Sféra klubu Diochi Plzeň.

Na některých letáčcích mohl být uveden začátek 17.30 hod. Omlouváme se.


Cena na místě Vstupné dobrovolné

Přednáška
17.07.2019 - Wednesday O Vodě jakožto živém nosiči informací k zachovaní Života na Zemi * Václav Vodalev 18:15 - 20:15

Přednáška
17.07.2019 - Wednesday KLUB: ŽIJEME S RADOSTÍ * Miroslav Seko 16:30 - 18:00

Meditace
22.07.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Vnitřní mír * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
24.07.2019 - Wednesday KLUB: ŽIJEME S RADOSTÍ * Miroslav Seko 18:00 - 19:30

Přednáška
31.07.2019 - Wednesday KLUB: ŽIJEME S RADOSTÍ * Miroslav Seko 18:00 - 19:30

AUGUST

Meditace
05.08.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Fontána lásky * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
06.08.2019 - Tuesday Projekt Vanus jak společně řešit ekologické výzvy součastnosti * Jakub Schön 18:00 - 22:00

Meditace
19.08.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Setkání se světelným průvodcem * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
20.08.2019 - Tuesday Odkaz dávné Indie dnešku * Kéšava Dás 18:00 - 20:00

OCTOBER

Konstelace
05.10.2019 - Saturday Rodinné konstelace * Antonín Konvička 10:5 - 18:00