přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner

Shledání se svým andělem, Průvodcem

Ivana Egermaierová

Přednáška
23.01.2013 - Wednesday 18:15 - 20:15

http://www.cestouharmonie.cz

   Pracovní energetický, meditační miniseminář s Ivanou Egermaierovou. Pojďme společně zjistit, jak to vlastně s námi v roce 2013 je a možnosti dalšího vzestupu.

Oblíbený amulet, obrázek, andílka, kartičku, kamínek si vezměte s sebou /není podmínkou/. vede: Ivana Egermaierová 602157948

Cena na místě 50 Kč

Meditace
21.10.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Sebepřijetí, smíření * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
22.10.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
25.10.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 10:00 - 12:00

Přednáška
29.10.2019 - Tuesday Anthroposofická medicína * MUDr. Hana Sirotková 18:00 - 20:00

NOVEMBER

Přednáška
01.11.2019 - Friday Třetím okem šamana aneb život k žití * Michal Šaman 18:15 - 20:15

Meditace
04.11.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Odblokování starých traumat * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Večerní seminář
05.11.2019 - Tuesday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Přednáška
08.11.2019 - Friday Setkáni * Alenka Pastelka 18:00 - 21:00

Večerní seminář
22.11.2019 - Friday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Koncert
29.11.2019 - Friday Akustický koncert * ONDŘEJ SMEYKAL 20:00 - 22:00