přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
baarova-cikanova

Svoboda ve vztazích

PaedDr. Martina Baarová, Jana Cikánová

Přednáška
24.09.2014 - Wednesday 18:00 - 20:00

http://www.kouzlousmevu.webnode.cz

   To, co nám mnohdy schází a co nám působí trable stále dokola, může být způsobeno nedostatečnou svobodou nejen pro nás, ale i pro naše okolí. Pojďme se na sebe podívat z tohoto hlediska. Můžete se nechat inspirovat radami pro praktický život. Zároveň nás čeká meditace k odstranění vnitřní nesvobody, lpění a současně k upevnění a posílení pocitu svobody, lásky a radosti.

Cena v předprodeji je 150 Kč. Předprodej končí: 21.09.2014
Cena na místě 200 Kč

Přednáška
17.07.2019 - Wednesday O Vodě jakožto živém nosiči informací k zachovaní Života na Zemi * Václav Vodalev 18:15 - 20:15

Přednáška
17.07.2019 - Wednesday KLUB: ŽIJEME S RADOSTÍ * Miroslav Seko 16:30 - 18:00

Meditace
22.07.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Vnitřní mír * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
24.07.2019 - Wednesday KLUB: ŽIJEME S RADOSTÍ * Miroslav Seko 18:00 - 19:30

Přednáška
31.07.2019 - Wednesday KLUB: ŽIJEME S RADOSTÍ * Miroslav Seko 18:00 - 19:30

AUGUST

Meditace
05.08.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Fontána lásky * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
06.08.2019 - Tuesday Projekt Vanus jak společně řešit ekologické výzvy součastnosti * Jakub Schön 18:00 - 22:00

Meditace
19.08.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Setkání se světelným průvodcem * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
20.08.2019 - Tuesday Odkaz dávné Indie dnešku * Kéšava Dás 18:00 - 20:00

OCTOBER

Konstelace
05.10.2019 - Saturday Rodinné konstelace * Antonín Konvička 10:5 - 18:00