přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
andelska-pani-lenka

Večer s Anděly prostřednictvím Andělské paní

Přednáška
14.06.2013 - Friday 17:00 - 20:00

http://www.andelskapani.cz/

   Večer v intenzivním spojení s bytostmi světla. Andělská paní Vám v tento večer odpoví na všechny Vaše dotazy ať všeobecné ohledně bytostí světla, či přímo osobní sdělní od Vašich průvodců. Další program se vyvine, dle potřeb přítomných- terapie vedená mluveným slovem. Bytosti světla jsou nádherné bytosti, které se z vlastní vůle rozhodly nám živým pomáhat, chránit a vést nás na naší cestě. Doporučuji s sebou vzít poznámkový blok a psací potřeby. Přijďte prožít zázrak...

Další program se vyvine, dle potřeb přítomných- terapie vedená mluveným slovem. Bytosti světla jsou nádherné bytosti, které se z vlastní vůle rozhodly nám živým pomáhat , chránit a vést nás na naší cestě.

Archandělé jsou mezičlánky mezi vládci a anděly - od prvních přijímají směr, kterým se mají vydat, a andělům oznamují božská vnuknutí. Proto také člověk dostává sdělení prostřednictvím andělů a lidstvo se může pozvednout ke světlu formou očištění a osvícení. Jsou Vám stále nablízku a každý z nás má neustále u sebe minimálně jednoho anděla, který je jeho věrným průvodcem od narození až do smrti(anděl strážný).

Během života se další bytosti střídají, protože s Vámi zůstávají vždy po dobu, po kterou plníte určitý životní úkol.

Pokud se Vám podaří s nimi navázat kontakt(není to nic těžkého -jen je zavoláte) a nebudete se stydět je žádat o pomoc,(jinak vám pomoci nemůžou jen přes prosbu) rozhodně se váš život změní v cestu plnou zázraků. Přijďte prožít zázrak…..

Cena v předprodeji je 200 Kč. Předprodej končí: 11.06.2013
Cena na místě 250 Kč

Přednáška
19.09.2019 - Thursday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Meditace
23.09.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - téma Vědomá cesta života * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Večerní seminář
24.09.2019 - Tuesday Zákony rezonance a intuitivní malování * Marcela Hrabačková 18:15 - 20:45

Meditace
25.09.2019 - Wednesday Meditace * Josef Kořenek 18:00 - 20:00

Přednáška
26.09.2019 - Thursday Emoce, věda a Bachovy esence * František Jílek 18:15 - 20:15

Přednáška
27.09.2019 - Friday Jak si přivolat hojnoust a správně si přát + výstava mandal * Alenka Fialka 18:00 - 20:00

Meditace
30.09.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Sebedůvěra * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

OCTOBER

Přednáška
03.10.2019 - Thursday DMSO - přírodní cesta k regeneraci a imunitě * Mgr. Helena Cmurová 18:15 - 20:15

Přednáška
04.10.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 18:30 - 20:30

Konstelace
05.10.2019 - Saturday Rodinné konstelace * Antonín Konvička 10:00 - 18:00

Přednáška
08.10.2019 - Tuesday Přednáška * Michal Šaman 18:15 - 20:15

Meditace
12.10.2019 - Saturday Meditace * Josef Kořenek 9:00 - 13:00

Přednáška
18.10.2019 - Friday Závislosti * Petr B. Heřman 18:00 - 20:00

Přednáška
22.10.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
25.10.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 10:00 - 12:00

Přednáška
29.10.2019 - Tuesday Anthroposofická medicína * MUDr. Hana Sirotková 18:00 - 20:00