přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
maria

Vernisáž výstavy fotografií "S láskou Maria a Jake"

Marie Ziková a Jake Vylasek (USA)

Ostatní
03.09.2013 - Tuesday 18:00 - 20:00

   Zahájení výstavy obrazů s doprovodným programem. Jdu cestou LÁSKA. Step by step – krok za krokem... Potkávám na ní čím dál více lidských bytostí a sdílíme spolu báječné okamžiky.

Fotoaparát mi pomáhá uchovat momenty zázraků, které na Cestě vnímám....... ... a já Ti je teď předkládám – foto, obrázky z přírodních materiálů, svíčky z včelího vosku... Syn JAKE se připojuje se svým Sdělením + foto. Další lidé jsou součástí Týmu s Láskou, který tvoří Výstavu.
Věříme, že Ti přinášíme úsměv, pohlazení, světlo, inspiraci ... Lásku . Děkujeme, že jsi . Těšíme se na Tvojí návštěvu .
S Láskou... Maria, Jake a ostatní přátele

Partneři: 

ŠTĚSTÍČKO  – František Jílek

HSI – Hnutí Samostatných Instrumentalistů

Západočeské služby - Stavební činnost, Autodoprava – stěhování, www.zapadoceskesluzby.cz

Cena na místě Vstupné dobrovolné

Přednáška
19.09.2019 - Thursday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Meditace
23.09.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - téma Vědomá cesta života * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Večerní seminář
24.09.2019 - Tuesday Zákony rezonance a intuitivní malování * Marcela Hrabačková 18:15 - 20:45

Meditace
25.09.2019 - Wednesday Meditace * Josef Kořenek 18:00 - 20:00

Přednáška
26.09.2019 - Thursday Emoce, věda a Bachovy esence * František Jílek 18:15 - 20:15

Přednáška
27.09.2019 - Friday Jak si přivolat hojnoust a správně si přát + výstava mandal * Alenka Fialka 18:00 - 20:00

Meditace
30.09.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Sebedůvěra * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

OCTOBER

Přednáška
03.10.2019 - Thursday DMSO - přírodní cesta k regeneraci a imunitě * Mgr. Helena Cmurová 18:15 - 20:15

Přednáška
04.10.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 18:30 - 20:30

Konstelace
05.10.2019 - Saturday Rodinné konstelace * Antonín Konvička 10:00 - 18:00

Přednáška
08.10.2019 - Tuesday Přednáška * Michal Šaman 18:15 - 20:15

Meditace
12.10.2019 - Saturday Meditace * Josef Kořenek 9:00 - 13:00

Přednáška
18.10.2019 - Friday Závislosti * Petr B. Heřman 18:00 - 20:00

Přednáška
22.10.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
25.10.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 10:00 - 12:00

Přednáška
29.10.2019 - Tuesday Anthroposofická medicína * MUDr. Hana Sirotková 18:00 - 20:00