přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
jiri nohovec

Zápisník astrálního cestování 7

Jiří Nohovec

Přednáška
15.05.2015 - Friday 18:00 - 20:00

http://www.uveritelnaskutecnost.cz

   Volné povídání o práci s léčivou energií a autentických zážitcích opouštění fyzického těla a návštěvách světů a úžasných setkáních, o kterých mnozí lidé zatím pouze sní. O tom, kam lze dojít při práci s energií Šambaly.

Soubor přednášek o mimotělesném cestování do uvěřitelně skutečných světů, jejichž existence v nás všech může podnítit velkou naději na vytvoření mnohem lepšího života na Zemi, než si v tého chvíli dokážeme vůbec představit. Existenci těchto světů nelze vědecky podchytit, ale přesto poselství, která z nich k nám přicházejí (pokud se rozhodneme jim naslouchat) nám mohou pomoci nalézt sami sebe i svoje místo v nekonečném vesmíru, pochopit smysl života a nasměrovat svoji životní cestu "správným" směrem.

Téma 7: Bílé město – centrum našich průvodců – Velké bílé město, do kterého vás pozve a doprovodí váš světelný průvodce a kde se můžete setkat s dalšími hvězdnými cestovateli s jejich doprovody. Zde se můžete vzdělávat ve školách pod vedením moudrých bytostí a sedět v jedné lavici třeba se svým milovaným i přesto, že si to on po návratu nebude pamatovat.
Cena na místě 80,-/ 100,-

Přednáška
18.10.2019 - Friday Závislosti * Petr B. Heřman 16:00 - 18:00

Kurz
19.10.2019 - Saturday Čarokrásky lásky * H.L. Koubíková 10:00 - 15:00

Meditace
21.10.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Sebepřijetí, smíření * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
22.10.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
25.10.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 10:00 - 12:00

Přednáška
29.10.2019 - Tuesday Anthroposofická medicína * MUDr. Hana Sirotková 18:00 - 20:00

NOVEMBER

Meditace
04.11.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Odblokování starých traumat * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Večerní seminář
05.11.2019 - Tuesday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Přednáška
08.11.2019 - Friday Setkáni * Alenka Pastelka 18:00 - 21:00

Večerní seminář
22.11.2019 - Friday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Koncert
29.11.2019 - Friday Akustický koncert * ONDŘEJ SMEYKAL 20:00 - 22:00