přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
karel-na-krasove

Zastaveníčko - relaxační a meditační večery

vede Karel Dolejš

Meditace
17.10.2012 - Wednesday 18:20 - 20:20

www.navratksobe.cz

   Každou středu - čas věnovaný uvolnění těla a zklidnění mysli relaxací. Pastva pro tělo i duši. Poté následuje vždy něco nového. Meditace, koncentrace nebo témata k zamyšlení a jiné ...

Hodinová relaxace uprostřed týdne a nejen to... Základem každého středečního večera bude vždy hodina uvolnění těla a zklidnění mysli relaxací. Po ní můžeme každý večer zažívat různé techniky, které oblažují tělo i mysl. Meditaci, joganidru, koncentraci na Já při svíčkách a další duchovní techniky. Na programu bude i šamanský buben, techniky Óm a jiné práce s myslí. Občas přinesu nějaké úryvky z knih ke společnému zamyšlení. Uděláme meditaci na odpuštění. Odnesete si i vědomosti o tom, jak provádět duchovní hygienu. Na každý další večer přinesu něco nového. I Vy sami si můžete připravit téma ke společnému zamyšlení a krátkému prodiskutování.

Můžete si pořídit permanentku - 10 za sebou jdoucích návštěv za cenu 8.
Cena na místě 150,- Kč

Večerní seminář
22.11.2019 - Friday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Meditace
25.11.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 3.čakra - citové vazby, sebeprosazení * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
26.11.2019 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
27.11.2019 - Wednesday Genové klíče - 64 archetypů lidské duše * Ing. Ladislav Hulec 18:15 - 20:15

Koncert
29.11.2019 - Friday Akustický koncert * ONDŘEJ SMEYKAL 20:00 - 22:00

DECEMBER

Meditace
02.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 4.čakra - Centrum lásky a vztahů * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
04.12.2019 - Wednesday Vánoční povídání s Alenkou pastelkou a křest nového 5. CD meditací * 15:00 - 17:00

Přednáška
06.12.2019 - Friday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * 18:30 - 20:30

Přednáška
07.12.2019 - Saturday Nemusíme trpět * Jaroslava Zralíková - Šmardová 9:30 - 12:00

Meditace
09.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 5.čakra, Čištění a vyvážení komunikačního centra * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
16.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - téma 6.čakra, Otevírání a posilování intuice a paměti * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
23.12.2019 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - 7.čakra, Poznej své možnosti, čerpání energie * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15