přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
oshozen

Seminář Osho Zen tarot II.

Ranka Tučková

Kurz
25.02.2012 - Saturday 9:00 - 18:00

Podrobné info

   Naučte se používat Osho Zen Tarot jako pomůcku pro svůj růst i pro práci s druhými. Druhý seminář je též vhodný pro začátečníky a absolvování prvního kurzu není podmínkou účasti. Na seminář je třeba se přihlásit uhrazením zálohy 500 Kč v knihkupectví. Koná se 21.-22.1 v knihkupectví.

Přihláška je platná při zaplacení zálohy zálohy 500 Kč ve Štěstíčku (nebo o její zaslání složenkou na adresu knihkupectví. Měsíc před seminářem je záloha vratná pouze, pokud se najde náhradník. Počet míst je limitovaný na 15. První nebo druhý kurz je podmínkou pro účast na třetím kurzu. Další informace na odkazu výše.

Cena na místě 2100 Kč

Přednáška
21.02.2020 - Friday Důstojné umírání a náš vztah k mrtvým * Karel Funk 18:00 - 20:00

Meditace
24.02.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Vhled do minulé přítomnosti * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
25.02.2020 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
26.02.2020 - Wednesday Opravdu věříte, že lékaři znají příčiny všech nemocí? + Nezveřejněné informace o potravinách, vodě a superbakteriích * Milan Fink 18:00 - 22:00

Večerní seminář
28.02.2020 - Friday Aktivujte svůj vnitřní kompas a práce s energií podle staroegyptských mysterijních chrámových škol * Mgr. Miloš Matula 18:00 - 21:00

MARCH

Meditace
02.03.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Harmonizace vztahů * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Večerní seminář
06.03.2020 - Friday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Meditace
09.03.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Vnitřní mír * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
11.03.2020 - Wednesday Jaké by to bylo tvořit život z prostoru vědomí, bez hodnocení? * Renáta Hornáková 18:00 - 22:00

Meditace
16.03.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Očista hlavy * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Večerní seminář
18.03.2020 - Wednesday Univerzální kabala. Jak si vytvořit vlastní realitu * Vaclav Vrba 18:00 - 20:00

Večerní seminář
20.03.2020 - Friday Tajemství aury - vztah k tělesným orgánům čakrám a charakterovým vlastnostem * Dušana Plicová 18:15 - 20:45

Meditace
23.03.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Odpuštění * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
24.03.2020 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
25.03.2020 - Wednesday O nadváze a hubnutí + Proč vznikají civilizační choroby * Milan Fink 18:00 - 22:00

Meditace
30.03.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Vnitřní dítě * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

APRIL

Meditace
06.04.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Splynutí s podstatou lásky * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
06.04.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Splynutí s podstatou lásky * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
07.04.2020 - Tuesday Deprese jako současný obraz dnešní společnosti z pohledu anthroposofické medicíny * MUDr. Hana Sirotková 18:00 - 20:00

Přednáška
08.04.2020 - Wednesday Duchovní příčiny nemocí + Za tajemstvím nemocí * Milan Fink 18:00 - 22:00