Časopis Štěstíčko

Rubriky

Štítky

Archivy

Srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
« Pro    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Knižní perly

DVD Tajemství - The Secret

DVD Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret

Jak si správně přát

Jak si správně přát

Respektovat a být respektován

Respektovat a být respektován

2012 Zlatá brána otevřena

2012 Zlatá brána otevřena

kniha Radikální odpuštění

Radikální odpuštění

Čtyři dohody

Čtyři dohody

Vyhledávání

Site menu:

Nejnovější příspěvky

Odkazy Štěstíčko

Ostatní

Základní informace

Život ve vědomí 5D

Minulý rok jsem navštívila Egypt. Chtěla jsem si koupit přívěšek na klíče ve tvaru Ankh. Už jsem si ho vybrala, ale po několik dní jsem se nemohla rozhodnout, za jakou cenu si ho koupit, a kde si ho chci koupit, protože ho měli ve více obchodech. Předposlední den pobytu „mi vše docvaklo“, vybrala jsem si obchod, kde ho chci koupit, a prodavači jsem sdělila cenu, za jakou cenu ho chci koupit. Prodavač po několika minutách smlouvání souhlasil, prodal mi ho, bylo vidět, že je rád, že ho prodal, vyfotografoval se se mnou, popovídali jsme si a z obchodu jsem odcházela s dobrým pocitem a ve své síle. Hned poté jsem si výborně popovídala s egyptským průvodcem a ještě mi přišla SMS, na kterou jsem čekala po několik dní.

Znáte to, když vše do sebe zapadne? V této chvíli vaše akce, myšlenky a pocity se sladí do jednoty, a vy nemusíte užívat žádné úsilí, na nic nemusíte myslet, nic kontrolovat, jen jdete s proudem. Tomuto stavu říkám být ve vědomí 5D. V tento moment si uvědomujete svou individualitu, a zároveň jste plně napojeni na celek. V tento moment si vyberete toho nejlepšího člověka, který je v daný moment otevřený ke spolupráci s vámi, ze které máte oba ten největší užitek. A navíc v tomto stavu přirozeně přitahujete potenciální spolupráci nebo účasti na projektu s lidmi, kteří jsou na podobné vlně.

V současné době je možné otevřít mysl, udělat si nové spojení v mysli a rozšířit své hranice, čímž uvolníme systémy přesvědčení, které se ve vědomí 5D zdají zbytečnými. Ve vědomí 3D je člověk s jinými hodnotami označen za „divného“, ve vědomí 5D je „jiný“. Ve vědomí 3D se snažíme druhé lidi měnit, ve vědomí 5D respektujeme volbu každého člověka žít způsobem, který mu vyhovuje, a rozloučíme se s ním, pokud je to třeba. Ve vědomí 3D je pro nás důležité „přežít“, ve vědomí 5D je důležité vědomí jednoty. Nejde o to, abychom „zrušili“ svůj 3D aspekt, ale spojili ho s naším 5D aspektem, a uvolnili vše, co nám v životu v souladu s celkem neslouží.

Při otevření se vědomí 5D nám přichází potřebná energie k vyléčení svých zranění, a vhledy, které nás vedou k pochopení určitého problému z vyšší perspektivy. K otevření se vědomí 5D napomáhá naslouchat intuici, vnímat zprávy, které přicházejí z vyššího Já, žít na základě principů empowermentu, vyrovnávat v sobě mužskou a ženskou energii, potkat své spřízněné duše, a vyjasnění si vztahu s každým aspektem své osobnosti, což vede do jednoty s celkem. Vede nás k tomu, abychom šli s proudem a žili v hojnosti. Ve vědomí 5D „vše do sebe zapadá“.

Více se dozvíte 30. 4. 2011 v Centru Štěstíčko na kurzu Život ve vědomí 5D.

Ivana Valová

Napište komentář