Časopis Štěstíčko

Rubriky

Štítky

Archivy

Březen 2023
Po Út St Čt So Ne
« Pro    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Knižní perly

DVD Tajemství - The Secret

DVD Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret

Jak si správně přát

Jak si správně přát

Respektovat a být respektován

Respektovat a být respektován

2012 Zlatá brána otevřena

2012 Zlatá brána otevřena

kniha Radikální odpuštění

Radikální odpuštění

Čtyři dohody

Čtyři dohody

Vyhledávání

Site menu:

Nejnovější příspěvky

Odkazy Štěstíčko

Ostatní

Základní informace

Provolání k národu – iniciativa skutečná demokracie

Provolání k národu

Voláme vás na setkání dne 24. září 2011v 15 hod. na Václavské náměstí v Praze.


Kořeny naší státnosti se tvořily a vytvářely v době sv. Václava, patrona naší země. Proto se toto setkání koná v předvečer jeho svátku. Cítíme povinnost svolat toto celonárodní shromáždění, které nám vrátí hrdost a odpovědnost, právě v tuto dobu. Voláme všechny lidi z celé naší země, a to bez rozdílu rasy, náboženství či politického přesvědčení.

Voláme Vás proto, abyste vyjádřili své stanovisko k totalitně – oligarchickému systému současných vládců. Vyzýváme Vás k tomu, abyste opět převzali vládu věcí veřejných do svých rukou a zloděje, lháře a podvodníky všech kalibrů poslali tam, kam patří. Je třeba se zbavit lidí, kteří propadli mamonu. 60 let nám politici a politické strany lžou a kam nás dovedli? Tuto naši zemi dnes vlastní hrstka lidí a díky koupeným politikům ji řídí! Odmítáme praktiky nastrčených takzvaných alternativních organizací, které jsou jen šidítkem a lživou fata morgánou skutečnosti a to včetně odborů. Chceme aby vládu do svých rukou převzal lid a to prostřednictvím moudrých lidí typu T.G. Masaryka. Vláda patří do rukou skutečných odborníků, do rukou moudrých lidí, kteří vzešli z lůna národa a kteří zároveň odmítají komunistickofašistický šmejd současnosti.

Výzvu ve formátu PDF naleznete na domovské stránce http://www.cesta-poznani.estranky.cz/clanky/skutecna-demokracie/provolani-k-narodu.html

Aktuality k výzvě zde

My, kteří nemůžeme zůstat hluší k tomu co se zde ve společnosti děje, se obracíme na všechny lidi této země s výzvou, abychom se už více nevěnovali nesmyslnému a zotročujícímu systému a věcem z něho plynoucím, který zavádí současná vláda. Budeme se aktivně snažit o nápravu ve smyslu vybudování odpovědné společnosti. Tato postkomunistická vláda zavedla naší zemi do propasti a marasmu. Cesta ven vede pouze přes SKUTEČNOU DEMOKRACII. V ní není zapotřebí politických stran, ani lobbistů a pochopitelně ani současných zlodějů a dnes už i vrahů, kteří si uzurpují vládu nad námi. Volby v této SKUTEČNÉ DEMOKRACII se provádí zezdola v souručenství lidí, kteří se znají, a kteří jsou v rámci „obce“ schopni postavit do svého čela ty nejlepší. Ti pak svou vlastní volbou určí ty, kteří je zastoupí na okrese a následně v kraji až posléze ve státním aparátu. Veškerý humbuk kolem voleb je nafouknutá mediální bublina a je naprosto zbytečný a to včetně všech kampaní, reklam a billboardů. Do čela státu se tak mají možnost dostat odpovědní lidé, kteří propagují tvůrčí spolupráci. Odvolání kohokoliv je pak možné v průběhu celého jeho mandátu kdykoliv. Zavádí se odpovědnost a ruší se imunita.

Stávající (současná) společnost vychází ze zásady – žití na dluh a ze zásady – po nás potopa. Tyto zásady samy o sobě pak vylučují morální aspekty, kterými tato společnost již zcela okázale opovrhuje. Slušnost je zde nahrazována neurvalostí, odpovědnost sobectvím a lidskost bezcitelností. LEŽ je tu prezentována jako cosi normálního a PRAVDA je zde stavěna do pozice zesměšnění. Ryba smrdí od hlavy a Česká republika od vlády!

O našich životech, naší budoucnosti, teď nerozhoduje naše svobodná vůle, ale závislost otroka na otrokáři! Otrokářem se jeví globální finanční systém, rozprostírající se jako tisícihlavá hydra nad domněle suverénními a svobodnými společnostmi jednotlivých národů. Finanční systém, postavený na principu letadla prostřednictvím úroků a spekulativních, fiktivních finančních operací, vysává jako nenasytný upír domácí ekonomiky států! Ožebračuje obyvatelstvo a bezohledně likviduje životní prostředí, žene národy do stále větší chudoby a totální závislosti na omezeném množství samozvaných „ELIT“, uzurpujících si na úkor většiny obyvatelstva většinu zdrojů a zisků.

Pojďme se tomu postavit. Zrealizujme novou vizi svobodného a zodpovědného člověka. Vizi svobodné a suverénní společnosti, která má svoji měnu a svůj finanční systém pevně ve svých rukou.  Společnosti, která se podílí na zvyšování nejen svého, ale i celosvětového bohatství v ovzduší míru, tolerance a vzájemné kooperace mezi občany, mezi národy.

T. G. Masaryk žil a pracoval v duchu následné myšlenky:

KAŽDÁ SPOLEČNOST JE A ŽIJE SVOU VIZÍ, POKUD JI NEMÁ, UMÍRÁ.

Jsme avantgardou lidí, kteří chtějí spolu s vámi se spojit do jednoho šiku, a tím vytvořit jistotu čehosi, co by i pro ostatní lidi představovalo záchytný bod, či chcete-li světlo na konci tunelu, směřujícího pryč z tohoto marasmu porušených lidských vztahů.

Naším cílem je návrat ke stavu, v něčlověk je člověku člověkem a nikoliv vlkem. Kdy je normální jeden druhému pomáhat a ne ho ničit. Kdy není možné mít útulky pro psy, ale ne pro lidi. Kdy je normální, aby jeden druhému škodil a to jen proto, že má moc nebo že má peníze, přestože je to vysoce nemorální.

Chceme, aby opět rozhodovalo právo a nikoliv mamon a moc silnějšího.

Chceme, aby v této zemi byla spravedlnost povýšena na místo, které jí právem náleží od věků, kdy je

člověk člověkem.

Chceme, aby kultura i umění v této zemi byla opět domovem.

Jsme hnutím, které do čela společnosti volá ty nejmoudřejší a nejlepší lidi ve smyslu morálky, tolerance, pokroku. Lidi, kteří vědomě chtějí tvořit tuto společnost na humanistickém základě, jenž je odvozen od T. G. Masaryka, ale i od myšlenek našich velikánů typu J. A. Komenského. Toto hnutí je hnutím skutečné demokracie, která je odvozena ze základů klasické řecké demokracie. Zcela odmítáme paskvil současnosti, který se od demokracie odklonil a je jednoznačné OLIGARCHIÍ. Tím pochopitelně porušuje Ústavu a jiné základní zákony této země. Voláme po vytvoření

SKUTEČNÉ DEMOKRACIE

Máme připravenou konkrétní ekonomickou reformu, která zcela nahradí současný nelidský FINANČNÍ SYSTÉM, a vrátí peníze na hodnotu, kterou vždy měly. Tedy na systém, který umožňuje směnu zboží. V našem navrhovaném projektu, který má tok peněz pod kontrolou, dosahujeme toho, že sytém bude bez:

1. Ekonomických krizí

2. Nezaměstnanosti

3. Státního dluhu

4. Úroků a finančních spekulací

5. Korupce a bez nouze

6. Udržitelného růstu a eura

7. Cizích finančních zdrojů

8. Prodlužování odchodu do penze

9. Nedostatku času na sebe a svoji rodinu

10. Bez nedostatku financí

11. Složitého daňového systému

12. Lobbingu a vlezlé reklamy

Samozřejmě uvažujeme se změnou školství a zdravotnictví ve smyslu skutečné výuky a skutečné léčby a ne byznysu.

Uvažujeme o změně přístupu ke kultuře, která dnes má pouze oči pro pláč a totéž lze prohlásit o všech ostatních odvětvích společenských a kulturních včetně věd.

Vyzýváme Vás proto, abyste zvážili svůj postoj, a spolu s námi se aktivně zúčastnili na tvorbě

SKUTEČNÉ DEMOKRACIE

Svoboda dříve nebo později přijde po bouřích v arabských zemích i do České republiky. Čím dříve ale skončíme s nesmyslným a protilidovým systémem těch, kdo jsou jen loutkami v rukách skutečných mocipánů této země, tím lépe. Dokud je nepošleme do kanálů, odkud se zvedli, nebude v naší zemi možné cokoliv tvořit. Takže ne to, až se přestaneme bát. Není totiž čeho. Až si uvědomíme, že to, co po nás život chce, je zcela něco jiného. Jde o to, abychom v sobě potlačili své EGO, svou touhu po moci a majetku, a rozvinuli touhu pomáhat jeden druhému. Abychom uplatnili systém dobrovolného družstevnictví a družstev ve smyslu vzájemné tvůrčí pomoci tak, jak se je lidé pokoušeli rozvíjet za První republiky (kampeličky) nebo v letech 1946-47, nežli je komunistická tyranie smetla ze světa. Tato MYŠLENKA VZÁJEMNÉ POMOCI je ta pravá, která je v našem národě dobře zakotvená a vždy při katastrofách se znovu a znovu probouzí. Teď jde pouze o jediné. Aby se tato myšlenka probudila trvale a trvale v nás zůstala zakotvená.

TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ.

Za projevenou podporu a účast děkují přátelé SKDE a Zdeněk PONERT

Napište komentář