Časopis Štěstíčko

Rubriky

Štítky

Archivy

Srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
« Pro    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Knižní perly

DVD Tajemství - The Secret

DVD Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret

Jak si správně přát

Jak si správně přát

Respektovat a být respektován

Respektovat a být respektován

2012 Zlatá brána otevřena

2012 Zlatá brána otevřena

kniha Radikální odpuštění

Radikální odpuštění

Čtyři dohody

Čtyři dohody

Vyhledávání

Site menu:

Nejnovější příspěvky

Odkazy Štěstíčko

Ostatní

Základní informace

Vlasta Marek v Plzni 18.10. – Hudba, hlas a meditace

Po delší době zavítá do Plzně opět známý muzikoterapeut Vlasta Marek. Zveme vás tímto na jeho intenzivní zážitkový seminář muzikoterapie, meditace, zpěvu, tibetských mís a pozitivního myšlení.

HUDBA, HLAS A MEDITACE

Vlasta Marek

Dozvíte se, že lidský hlas a zpěv je daleko důležitější než nám kdy řekli, že kdysi hudba léčila (a proč dnes neléčí), jak je důležité zpívat nejen v těhotenství, ale i potom, jak poslouchat a vybírat tu správnou a léčivou hudbu, proč je lepší nerozčilovat se a být pozitivní, jaké jsou rozdíly mezi ženami a muži a co z toho vyplývá, naučíte se základům alikvotního zpěvu, propojování mozkových hemisfér a vylepšování intuice pomocí meditace nebo metodou jednoduchých rytmů, možná se naučíte hrát na své tibetské mísy nebo na bubny a didžeridu, ale rozhodně seminář ukončíte nabiti pozitivní energií a odnesete si domů a do života geniálně jednoduché návody, jak fungovat lépe a radostněji.
Celodenní seminář
pořádá Knihkupectví Štěstíčko 18.10. v komorním sále kavárny Vídeňka 2.p.

Na seminář si přineste s sebou tibetské mísy, bubny, didžeridu, dobrou náladu a chuť se něco naučit.

Předprodej vstupenek od 1.7 v knihkupectví. Cena 720 Kč, informace na tel: 377 91 91 73.

Vlastimil Marek

hudebník, muzikoterapeut, zenový buddhista, který se hudbou „která léčí“ a pozitivním myšlením odborně zabývá již více jak čtvrtstoletí.

Vlasta Marek současná

Pobýval v zenovém klášteře v Japonsku a v zenových centrech v Polsku, studoval na Schumacher College v Anglii u Ruperta Sheldrakea a na Středoevropské universitě v Praze. V současné době ho můžete slyšet každou druhou neděli od 23.15 h v jeho pravidelných rozhlasových pořadech na stanici Vltava; přednáší také na Universitě nové doby. Vydal několik CD s hudbou na tibetské mísy a steel drum (nově i DVD Za hudbou) a knih (Český zen, Hudba je lék budoucnosti, Něco v síti, Tajné dějiny hudby, Nová doba porodní, Hudba jinak, nejnověji knihy o meditaci a mozku Návod na použití člověka a Každá maminka je Mozart). Publikuje téměř denně na http://marek.blog.respekt.cz, další články naleznete na serveru Jitřní Země


Komentáře

Comment od Lenicka1313
Time 8. 4. 2011 at 0.35

Ahoj, já bych velice doporučila server http://zelenalimetka.cz, nedávno jsem na tento projekt narazila a něco málo u nich zkusila. Nyní mohu říci, že vůbec nelituji a vřele doporučuji. Jejich semináře zaměřené na osobní rozvoj jsou velice kvalitní a rozhodně stojí za to.

Napište komentář