Časopis Štěstíčko

Rubriky

Štítky

Archivy

Březen 2023
Po Út St Čt So Ne
« Pro    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Knižní perly

DVD Tajemství - The Secret

DVD Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret

Jak si správně přát

Jak si správně přát

Respektovat a být respektován

Respektovat a být respektován

2012 Zlatá brána otevřena

2012 Zlatá brána otevřena

kniha Radikální odpuštění

Radikální odpuštění

Čtyři dohody

Čtyři dohody

Vyhledávání

Site menu:

Nejnovější příspěvky

Odkazy Štěstíčko

Ostatní

Základní informace

Překyselení, rakovina a detoxikace organismu

Myslím si, že již mezi čtenáři, kteří se zaobírají zdravím, ale i mezi veřejností obecně, dobře známo, že překyselení organismu není dobrá věc. A to se netýká jen těch, kteří trpí jeho akutním projevem jako je překyselení žaludku (pálení žáhy) nebo kožní problémy typu atopického ekzému. Kyselé prostředí vytváří ideální podmínky pro zhoubné bujení, hromadění kyselin v kloubech a jiné patologické děje v organizmu.

V nedávné době proběhla tiskem téměř senzační zpráva o léčení rakoviny javorovým sirupem a sodou bicarbona. Co by mohlo být jednodušší než, že se smíchá javorový sirup a jedlá soda nebo prášek na pečení a za krátkou dobu je po rakovině.
Tomuto tématu se věnuje článek ve WM Magazínu Jak úspěšně léčit rakovinu. Tato jednoduchá metoda pomohla řadě „na smrt odsouzených“ žít klidně dalších 15 let. Týká-li se tento problém i někoho ve vašem okolí, doporučuji získat tištěný WM magazín č. 80, jelikož výroba léčivé směsi nesestává pouze v libovolném smíchání těchto dvou ingrediencí a libovolného užívání. A v případě jen malého snížení Ph v organismu, se mohou problémy i zesílit.

Obecně acidobazická rovnováha – rovnováha mezi kyselinami a zásaditými látkami v těle, tj. mezi jejich tvorbou na jedné straně a vylučováním na straně druhé. Její přesné udržení v určitém rozmezí je nezbytné pro správnou činnost organismu. Z orgánů, které vyrovnávající okamžité změny rovnováhy patří, plíce a ledviny, které mohou poruchy kompenzovat po dlouhou dobu. Za normálních okolností má organismus tendenci se okyselovat – kyselé látky však dokáže pufrovat a vyloučit močí (která je proto obvykle kyselá), oxid uhličitý pak vydýchat plícemi. Porucha rovnováhy ve prospěch kyselin vede k acidóze, porucha ve prospěch zásaditých látek k alkalóze. Oba typy poruchy mohou být vyvolány buď metabolickými ději (stravou/špatnou funkcí orgánů), stresem a nebo jsou důsledkem poruchy dýchání.

Zajímá-li vás téma detoxikace, dovolujeme si Vás upozornit na přednášku Detoxikace a acidobazická rovnováha and jak se dožít stovky ve zdraví ve středu 24.9. 2008, ( 18:15 hod.) viz program přednášek.

Literatura o detoxikaci, udržování acidobazické rovnováhy se Supracidem.

Aktualizace 27.9.: Podrobný článek s receptem: http://www.stesticko.cz/casopis/leceni/leceni-rakoviny-javorovym-sirupem-a-jedlou-sodou/230/

Napište komentář